WARNING: The forum is now in read-only mode as we will soon be transitioning to different forum software. Feel free to join our Discord server in the meantime.
PeSoiL
Posts:15
Joined:Mon Apr 22, 2013 2:25 pm
Problem z wejściem na serwer

Tue Apr 23, 2013 7:28 pm

Witam, nieraz mam problem z wejściem na serwer. Teraz znów mam problem, tak jakby się z nim nie łączył mimo, że są gracze na nim.

Kryspin111
Posts:39
Joined:Sun Jan 27, 2013 1:11 pm

Re: Problem z wejściem na serwer

Wed Apr 24, 2013 12:04 pm

A coś więcej?

Ja 3 dni temu miałem prbolem, że nie chciało mnie wbić na żaden zupełnie serwer.

Wkleiłem ponownie d8input.dll oraz wyłączylem, a następnie włączyłem kartę sieciową.

Loxiss
Posts:1
Joined:Sun May 05, 2013 3:08 pm

Re: Problem z wejściem na serwer

Sun May 05, 2013 4:14 pm

1.Mam problem, wchodzę na server (wczytuję mi się mapa i za chwilke wyłącza mi sie, wyskakuje mi błąd... połączenie z serverem.
Mam windows 7 64 bit...Czy to kwestja karty sieciowej? :D
2.A i jeszcze jedno kumpel ma orginalnego bfbc2 ( kody seryjnego niema ) czy może ściagnąć tego emulatora i normalnie grać przez multi? :>

User avatar
Pitereo
Posts:22
Joined:Fri Apr 26, 2013 4:40 pm
Location:Poland

Re: Problem z wejściem na serwer

Mon May 06, 2013 1:40 pm

Loxiss wrote:1.Mam problem, wchodzę na server (wczytuję mi się mapa i za chwilke wyłącza mi sie, wyskakuje mi błąd... połączenie z serverem.
Mam windows 7 64 bit...Czy to kwestja karty sieciowej? :D
2.A i jeszcze jedno kumpel ma orginalnego bfbc2 ( kody seryjnego niema ) czy może ściagnąć tego emulatora i normalnie grać przez multi? :>


Co do 1 nie wiem co może to powodować jednak, chciałbym udzielić Ci odpowiedzi na 2 pytanie, jak najbardziej tak, może grać.

Return to “Polish”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests