WARNING: The forum is now in read-only mode as we will soon be transitioning to different forum software. Feel free to join our Discord server in the meantime.
elf888
Posts:2
Joined:Thu Sep 25, 2014 8:32 pm
Location:RajvoSa
Re: Pitanja vezana za "Rome"

Fri Sep 26, 2014 8:43 am

da li ce biti neke nove promjene u Rome serverima
Image

User avatar
SylarTL
Posts:202
Joined:Sat Apr 27, 2013 7:07 pm
Location:Belgrade, Serbia
Contact: Website

Re: Pitanja vezana za "Rome"

Fri Sep 26, 2014 10:04 am

Fokus je na Venice projektu,za Rome eventualno tek posle izlaska pomenutog. Najvise se pominjala mogucnost promene imena u igri.

SteXmaN
Posts:59
Joined:Mon May 20, 2013 12:33 am

Re: Pitanja vezana za "Rome"

Tue Feb 03, 2015 12:07 am

Serveri u rasulu,svaki laguje, conquest slabo ko igra,,cheatera vise nego ikad i samo teraju ljude od igre. Pun server za manje od 5 minuta se isprazni. RIP ROME
Image

User avatar
MindFreak1987
Posts:326
Joined:Mon Dec 24, 2012 5:55 pm
Location:Raskrsce kod Higijenskog zavoda
Contact: Yahoo Messenger

Re: Pitanja vezana za "Rome"

Tue Feb 03, 2015 1:13 pm

SteXmaN wrote:Serveri u rasulu,svaki laguje, conquest slabo ko igra,,cheatera vise nego ikad i samo teraju ljude od igre. Pun server za manje od 5 minuta se isprazni. RIP ROME

Nazalost, tako je kako je, na kraju krajeva sve dobre online igre nakon određenog vremena budu uništene od cheatera, inace treba shvatiti i razumiti da je igra izasla prije 5 godina a to je mnogo. Tako da meni ovo nije cudno..
Image
Image
Moje je srce hotel Nacional, u njemu soba, nema im broja, za svaku moju ljubav po jedna, a do te svake po jedna tvoja.

SteXmaN
Posts:59
Joined:Mon May 20, 2013 12:33 am

Re: Pitanja vezana za "Rome"

Tue Feb 03, 2015 6:16 pm

Nije uopste cudno ali cudno je da ljudi koji drze servere online uopste ne vode racuna o njima i skoro na svim postoji ogroman lag.Nijedan conquest server koliko ja znam nema votekick opciju koja je dostupna i treba da bude ukljucena bas u ovakvim situacijama gde nema admina.

Kada nesto ne radi i ne funkiconise kako treba onda je vreme da se jednostavno Project Rome ugasi.Vrh je bilo dok je trajalo o7
Image

User avatar
MindFreak1987
Posts:326
Joined:Mon Dec 24, 2012 5:55 pm
Location:Raskrsce kod Higijenskog zavoda
Contact: Yahoo Messenger

Re: Pitanja vezana za "Rome"

Tue Feb 03, 2015 9:12 pm

Vjeruj mi jednu stvar, mi moderatori nemamo nista s tim, kad open beta venice-a izađe bice boom, trajat ce tako neko vrijeme i imati istu sudbinu kao Rome a sto se tice gasenja, vlasnici ovoga "svega" ne vide potrebu u tome jer na taj nacin malo zarade ponekad koju "paru" za taj svoj trud koji daju besplatno.
Image
Image
Moje je srce hotel Nacional, u njemu soba, nema im broja, za svaku moju ljubav po jedna, a do te svake po jedna tvoja.

Return to “Serbian, Bosnian, Croatian”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests