WARNING: The forum is now in read-only mode as we will soon be transitioning to different forum software. Feel free to join our Discord server in the meantime.
matexx555
Posts:6
Joined:Sat Jan 17, 2015 10:24 am
pomoc oko igre

Sat Jan 17, 2015 10:28 am

Pozz ljudi novi sam i pratio sam sve korake da bi mogao igrat igru. Skinuo sam ju preko nekog torrenta Battlefield.Bad.Company.2-RELOADED.
Nakon Singleplayera htio bi probat igrat malo MP, skinuo sam ProjectRome.b914.zip i update mi je trenutno na 795745
Udem u igru i zelim se ulogirat sa ovim accountom "matexx555" i dok upisem password, izbaci mi "UNABLE TO LOG IN, PLEASE TRY AGAIN"
nikakvi patch ili nesto nisam instalirao, samo sam update napravio na tu 795745 verziju i projectrome b914 stavio u folder.
Moze pomoc ljudi ? stvarno mi se igra ova igra.
Pozdrav

User avatar
MindFreak1987
Posts:326
Joined:Mon Dec 24, 2012 5:55 pm
Location:Raskrsce kod Higijenskog zavoda
Contact: Yahoo Messenger

Re: pomoc oko igre

Sat Jan 17, 2015 8:39 pm

Vozdra,

na koji si nacin update igru, preko BFBC2Updater.exe koji se nalazi u folderu gdje je instalirana igra ili si download update iz nekog izvora s interneta, pitam zato sto mnogi update-i s interneta znaju biti "corrupted" ili loše upakovani, pa kad se install cesto izazovu problem.

Također, prije svega, prvo da te pitam kada se zelis login, da li kliknes i na ono "remember password" pa onda login, postoji cudan bug kad to kliknes pa onda login da nece da se log in. Ako jesi to click, probaj bez toga login mozda uspije, jer je par ljudi tako bilo.

EDIT: Ako ovo gore ne bude uspješno, umjesto nickname na forumu stavi svoj e-mail i pass.

Moze cak biti da jednostavno master server nije dostupan trenutno.

Javi s rezultatima.
Image
Image
Moje je srce hotel Nacional, u njemu soba, nema im broja, za svaku moju ljubav po jedna, a do te svake po jedna tvoja.

matexx555
Posts:6
Joined:Sat Jan 17, 2015 10:24 am

Re: pomoc oko igre

Sun Jan 18, 2015 1:12 pm

Od kad sam stavio ProjectRome.b914 nezeli mi se uopce loginat, a dok ga nisam imao mogao sam se samo je falio key.
Probao sam sad username ili mail i password bez remember password ili da uvijek budem loginani i nista, nezeli se ulogirat.

User avatar
MindFreak1987
Posts:326
Joined:Mon Dec 24, 2012 5:55 pm
Location:Raskrsce kod Higijenskog zavoda
Contact: Yahoo Messenger

Re: pomoc oko igre

Sun Jan 18, 2015 2:26 pm

Ovo se stvarno rijetko vidja, da li mi mozes (Ako si u stanju, poslat link s mjesta gjde si skinuo BFBC2 i uslikaj mi main folder igre please.

Cudno inace bi problem bio rijesen ali ovo je nesto novo.
Image
Image
Moje je srce hotel Nacional, u njemu soba, nema im broja, za svaku moju ljubav po jedna, a do te svake po jedna tvoja.


User avatar
MindFreak1987
Posts:326
Joined:Mon Dec 24, 2012 5:55 pm
Location:Raskrsce kod Higijenskog zavoda
Contact: Yahoo Messenger

Re: pomoc oko igre

Sun Jan 18, 2015 6:12 pm

Nevjerovatno, ja sam do sada mislio da ce uspjeti ali ovo ne razumijem, jedino da nije do instalacije. Jedino ako zelis da reinstall ili evo ti s ovog linka igra (Poslat cu ti u PM link) ili da prije toga opet probas na bfbc2updater.exe pokrenut, da vidis da slucajno ne bude opet trazilo da se update, ako ne onda ja ne znam vise stvarno sta bi moglo biti.

Vrlo cudno..
Image
Image
Moje je srce hotel Nacional, u njemu soba, nema im broja, za svaku moju ljubav po jedna, a do te svake po jedna tvoja.

User avatar
MindFreak1987
Posts:326
Joined:Mon Dec 24, 2012 5:55 pm
Location:Raskrsce kod Higijenskog zavoda
Contact: Yahoo Messenger

Re: pomoc oko igre

Sun Jan 18, 2015 6:12 pm

Nevjerovatno, ja sam do sada mislio da ce uspjeti ali ovo ne razumijem, jedino da nije do instalacije. Jedino ako zelis da reinstall ili evo ti s ovog linka igra (Poslat cu ti u PM link) ili da prije toga opet probas na bfbc2updater.exe pokrenut, da vidis da slucajno ne bude opet trazilo da se update, ako ne onda ja ne znam vise stvarno sta bi moglo biti.

Vrlo cudno..

EDIT: Jos se nisam predaooooo
Delete: GameSettings.bin koji se nalazi u Documents/BFBC2
Image
Image
Moje je srce hotel Nacional, u njemu soba, nema im broja, za svaku moju ljubav po jedna, a do te svake po jedna tvoja.

matexx555
Posts:6
Joined:Sat Jan 17, 2015 10:24 am

Re: pomoc oko igre

Sun Jan 18, 2015 6:49 pm

klikenm taj updater i ude mi u igru, nista se ne updejta.
a taj .bin sam obrisao i svejedno se nece ucitat.

User avatar
MindFreak1987
Posts:326
Joined:Mon Dec 24, 2012 5:55 pm
Location:Raskrsce kod Higijenskog zavoda
Contact: Yahoo Messenger

Re: pomoc oko igre

Mon Jan 19, 2015 3:11 pm

Probaj forward ports na routeru, evo ti tutorial u slucaju da ne znas, i prije toga vidi da li ti firewall blokira BFBC2 da komunicira s internetom
http://www.pcworld.com/article/244314/h ... outer.html
Image
Image
Moje je srce hotel Nacional, u njemu soba, nema im broja, za svaku moju ljubav po jedna, a do te svake po jedna tvoja.

matexx555
Posts:6
Joined:Sat Jan 17, 2015 10:24 am

Re: pomoc oko igre

Mon Jan 19, 2015 4:08 pm

skinuo sam novi bf bc2 koji si mi dao mindfreak torrent.
Pri instalaciji izbacio je neki error, a sad dok idem updejt radit na zadnju verziju pise could not find latest patch version.
There might be an internet connection problem or server is down.

Return to “Serbian, Bosnian, Croatian”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests