WARNING: The forum is now in read-only mode as we will soon be transitioning to different forum software. Feel free to join our Discord server in the meantime.
User avatar
Killer_22
Posts:8
Joined:Fri Nov 28, 2014 3:01 pm
Location:Bosnia and Hercegovina
Moze odgovor :) Hvala unapred

Sat Nov 29, 2014 2:46 pm

Zdravo igraci dugo nisam igrao Battlefiedl bad company 2 Emulator Nexus bas dugo i sada sam opet poceo i vidim neki projekt Rome ocemu se radi ???
A igru sam nabavio iz igraonice gaming cluba kopirao na usb flash
Capture.JPG
Capture.JPG (100.67KiB)Viewed 17817 times

I sad otaj u igraonici ja njega pitam jel to emulator on kaze da jest i nisam znao da je rome i kopiro sam i stavio na svoj komp i pokrenu igru imam nalog i nije htjelo odem skinem novi reko da nije zastario cilent hook i skinem novi i kopiram i radi sad a kad hocu opet update igru pojavi se ovo :
dffsf.JPG
dffsf.JPG (52.06KiB)Viewed 17826 times
ja msm da je to covjek koi radi tamo vec update pa se ovo zato pojavljiva ??? :D

Ali igra radi bez problema ali zanima me dali treba opet da se update igra ??? :!:
Image

User avatar
MindFreak1987
Posts:326
Joined:Mon Dec 24, 2012 5:55 pm
Location:Raskrsce kod Higijenskog zavoda
Contact: Yahoo Messenger

Re: Moze odgovor :) Hvala unapred

Sat Nov 29, 2014 5:08 pm

Ako igra radi onda nema potrebe za novim updateovanjem jer to implicira na to da je igra update-ovana vec, jer bez update nije moguce igrati "Rome". :)

Pozz
Image
Image
Moje je srce hotel Nacional, u njemu soba, nema im broja, za svaku moju ljubav po jedna, a do te svake po jedna tvoja.

User avatar
Killer_22
Posts:8
Joined:Fri Nov 28, 2014 3:01 pm
Location:Bosnia and Hercegovina

Re: Moze odgovor :) Hvala unapred

Sat Nov 29, 2014 5:18 pm

Mozes li mi admine kazat zasto mi steka Battlefield bad comnpaby 2 MP emulator nexus rome a i kampanja mi steka na ovoj konfi : 4GB RAM ddr2 800Mhz , Intel dual core e5300 2.6Ghz , MSI Nvidia N9400GT 512Mb 128Bit Ge force ddr2, Windows 7 Ultimate 64bit ???
A igram na rezoluciji od 1024x786 75Mhz detalji Medium sjene ugasene Vsync ugasen i onaj special efekt na srednje i onaj anti aliasing i anistopicck na najmanje. a igro sam ovaj emulator i prije i kampanju od bad company 2 i igra mi nije stekala Tada mi nije steko sad mi steka nezz sto ???? a komp mi nije slab toliko :D !
Image

User avatar
MindFreak1987
Posts:326
Joined:Mon Dec 24, 2012 5:55 pm
Location:Raskrsce kod Higijenskog zavoda
Contact: Yahoo Messenger

Re: Moze odgovor :) Hvala unapred

Sun Nov 30, 2014 12:06 am

Vjerovatno je performance drop, jednostavno, komponente su sigurno prije pokretale igru bolje, moze se desiti da samo jedan detalj u settingsu igre pravi lag tako da je najbolje to dobro proispitati, nije lahko naci odgovor na to.

Moguce da je do graficke a i vecina komponenti je ddr2 sto u nekim slucajevima dobro, ipak u zadnje vrijeme se prave samo ddr3 komponente jer su kako kazu "enhanced" i "advanced".

Pozz
Image
Image
Moje je srce hotel Nacional, u njemu soba, nema im broja, za svaku moju ljubav po jedna, a do te svake po jedna tvoja.

User avatar
MindFreak1987
Posts:326
Joined:Mon Dec 24, 2012 5:55 pm
Location:Raskrsce kod Higijenskog zavoda
Contact: Yahoo Messenger

Novi stil foruma

Tue Dec 09, 2014 9:01 pm

Vozdra jaja ( i da jaja)

sta ima? sviđali vam se novi forum?

Pozz :D
Image
Image
Moje je srce hotel Nacional, u njemu soba, nema im broja, za svaku moju ljubav po jedna, a do te svake po jedna tvoja.

User avatar
SylarTL
Posts:202
Joined:Sat Apr 27, 2013 7:07 pm
Location:Belgrade, Serbia
Contact: Website

Re: Novi stil foruma

Tue Dec 09, 2014 9:58 pm

Nego sta
Ako ti odgovori vise od 5-6 secem vene :D

User avatar
MindFreak1987
Posts:326
Joined:Mon Dec 24, 2012 5:55 pm
Location:Raskrsce kod Higijenskog zavoda
Contact: Yahoo Messenger

Re: Novi stil foruma

Tue Dec 09, 2014 10:15 pm

hahahahahha dogovoreno :P
Image
Image
Moje je srce hotel Nacional, u njemu soba, nema im broja, za svaku moju ljubav po jedna, a do te svake po jedna tvoja.

User avatar
Killer_22
Posts:8
Joined:Fri Nov 28, 2014 3:01 pm
Location:Bosnia and Hercegovina

Re: Moze odgovor :) Hvala unapred

Wed Dec 10, 2014 2:19 pm

Resio sam problem tako sto sam ukljucio (HBAO) U settings i promjenio u my documents BBC2 Settiings i stavio ono Direktx 9. i i sad igram na 1024x786 i medium texture i efekti sjene Low Vsync ugasen i Antialiasing i anostopich 1X oboje i sad na ovim postavkama imam 30-50 Fps :D A malo sam optimizovo sistem cistio defragmentiro i koristio Razer game Booster (Razer Cortex) gasio ono U Advanced Sytem Settings i let to best peformanse da ti izgleda win ko iz 1. Svjetskog Rata hahaha ima toga jos ... al uglavnom reseno (SOLVED)
Image

User avatar
Killer_22
Posts:8
Joined:Fri Nov 28, 2014 3:01 pm
Location:Bosnia and Hercegovina

( Venice Unleashed) Novi izgled Foruma ???? Help

Wed Dec 10, 2014 2:24 pm

Pozdrav, Mozetel da mi objasnite sta znaci ( Venice Unleashed) i ono gore izmedju COMMUNITY I ABOUT (DOWNLOAD) Zasta sluzi i taj download msm kolkoa sam ja razumio to je neki Cilent ????? :?: :?: :?: :?:

Hvala na Odgovoru :D :D :D
Image

User avatar
SylarTL
Posts:202
Joined:Sat Apr 27, 2013 7:07 pm
Location:Belgrade, Serbia
Contact: Website

Re: ( Venice Unleashed) Novi izgled Foruma ???? Help

Wed Dec 10, 2014 2:31 pm

Projekat/client za Battlefield 3. Ako te zanima,ne radi na krekovanoj igri,moras imati originalne fajlove tj licencu. Trenutno je u tzv closed beta fazi,samo Nexus tim i par odabranih ljudi.
Za slucaj da nisi video viewtopic.php?f=43&t=7185
I par slika viewtopic.php?f=11&t=7017

Return to “Serbian, Bosnian, Croatian”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests