WARNING: The forum is now in read-only mode as we will soon be transitioning to different forum software. Feel free to join our Discord server in the meantime.
Overlord_87
Posts:3
Joined:Mon Mar 24, 2014 7:57 pm
Pozz svima trebam malo saveta?

Mon Mar 24, 2014 8:05 pm

Pozz resio sam da skinem i instaliram Battlefield: Bad Company 2 stim da sam cuo da se moze igrati online(to je i glavni BEEPBOP zbog cega zelim igrati) sa Nexu's emulatorom sad ono sto me zanima kako to uraditi znam da trebam naravno skinuti igru(reload-ed verziju) ali sta dalje? Ako moze mala pomoc bio bih zahvalan.

User avatar
SylarTL
Posts:202
Joined:Sat Apr 27, 2013 7:07 pm
Location:Belgrade, Serbia
Contact: Website

Re: Pozz svima trebam malo saveta?

Mon Mar 24, 2014 9:56 pm

Uradis update http://www.gamershell.com/download_79822.shtml (mozes i pokrenuti BFBC2Updater.exe iz foldera ali je brze skinuti)
Skines https://mega.co.nz/#!YhtQFRgR!wG0GCfQD1 ... ilAD6mRIfE i stavis u folder gde je igra instalirana,pokrenes sa BFBC2Game.exe,ulogujes se pomocu naloga sa ovog foruma,napravis vojnika,nadjes server i igras.
I uzivas naravno. ;)

Overlord_87
Posts:3
Joined:Mon Mar 24, 2014 7:57 pm

Re: Pozz svima trebam malo saveta?

Mon Mar 24, 2014 10:16 pm

hvala druze puno na info :D
Lik mi na stranom delu udario worning point samo zato sto sam pitao naravno u skladu i u pravom pod forumu,sta mi je potrebno za igrati online istu pomenutu igru....
Hvala jos jednom

User avatar
SylarTL
Posts:202
Joined:Sat Apr 27, 2013 7:07 pm
Location:Belgrade, Serbia
Contact: Website

Re: Pozz svima trebam malo saveta?

Mon Mar 24, 2014 11:21 pm

Dobio si warn zato sto nisi malo procesljao forum a i mozda zato sto ne koristis original nego skidas Reloaded i to. I moja je Reloaded verzija samo sto sam aktivirao kod,nisam ubacio krek,jos odavno. Mada mi je ovo zabavnije od originala.

User avatar
MindFreak1987
Posts:326
Joined:Mon Dec 24, 2012 5:55 pm
Location:Raskrsce kod Higijenskog zavoda
Contact: Yahoo Messenger

Re: Pozz svima trebam malo saveta?

Wed Mar 26, 2014 9:28 pm

Rješen problem. Lock.
Image
Image
Moje je srce hotel Nacional, u njemu soba, nema im broja, za svaku moju ljubav po jedna, a do te svake po jedna tvoja.

Return to “Serbian, Bosnian, Croatian”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests