kajmakcina
Posts: 4
Joined: Tue Jun 04, 2013 8:46 am

TIM MOZDA? :P

Fri Jan 03, 2014 12:24 pm

Hoce li neko da napravimoi tim radi boljeg gameplaya sa mikrofonima ako rade mikrofoni na serverima?

User avatar
mouz
Posts: 227
Joined: Sun Apr 28, 2013 8:45 pm
Location: Serbia
Contact: Website

Re: TIM MOZDA? :P

Fri Jan 03, 2014 10:24 pm

E ti imas nick Kajmak, tebe vidjam na repz serverima :D Mi imamo teamspeak, polsacu ti adresu na pm ako hoces pa mozemo da igramo zajedno nekad

User avatar
SylarTL
Posts: 202
Joined: Sat Apr 27, 2013 7:07 pm
Location: Belgrade, Serbia
Contact: Website

Re: TIM MOZDA? :P

Fri Jan 03, 2014 10:30 pm

Kad imas Teamspeak/Mumble/nesto ne treba ti in-game ma koja igra da je :P

crokill13
Posts: 8
Joined: Fri Jan 03, 2014 6:37 pm

Re: TIM MOZDA? :P

Mon Jan 06, 2014 11:04 pm

pozz ljudi ja isto trazim teamspeak serversa nasim igracima pa ako bi mogo dobit adresu. hvala unaprijed

PoPLoser69
Posts: 1
Joined: Sun Aug 25, 2013 3:23 pm

Re: TIM MOZDA? :P

Thu Jan 30, 2014 6:58 pm

moze da napravimo tim imam ja vec moja dva prijatelja pa nas taman ima cetvoro akk oces

crokill13
Posts: 8
Joined: Fri Jan 03, 2014 6:37 pm

Re: TIM MOZDA? :P

Fri Jan 31, 2014 10:11 am

poslo sam ti pp PoP

qristopher
Posts: 1
Joined: Thu Mar 13, 2014 4:27 pm

Re: TIM MOZDA? :P

Thu Mar 13, 2014 10:56 pm

ako moze i meni adresa team speaka :D kreno sam igrat danas pa bih volio s "nasim" ljudima

prpa
Posts: 35
Joined: Thu Mar 21, 2013 2:14 pm

ima koga?

Mon Sep 08, 2014 1:29 pm

nisam dugo igrao, ponovo sam poceo i vidim da ima jako malo aktivnih servera sa jos manje igrača. ima li tu ikoga i igra li itko jos?

hitman_435
Posts: 3
Joined: Mon Nov 18, 2013 12:16 pm

Re: TIM MOZDA? :P

Sat Nov 08, 2014 12:28 pm

moze mi neko poslat adresu od TS-a adresu?

Return to “Serbian, Bosnian, Croatian”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests