WARNING: The forum is now in read-only mode as we will soon be transitioning to different forum software. Feel free to join our Discord server in the meantime.
User avatar
MindFreak1987
Posts:326
Joined:Mon Dec 24, 2012 5:55 pm
Location:Raskrsce kod Higijenskog zavoda
Contact: Yahoo Messenger
Pitanja vezana za "Rome"

Wed Nov 06, 2013 8:24 pm

Na zahtjev članova, izvolite pitajte sve vezano za projekt "Rome".
Image
Image
Moje je srce hotel Nacional, u njemu soba, nema im broja, za svaku moju ljubav po jedna, a do te svake po jedna tvoja.

User avatar
MadbaLL
Posts:91
Joined:Mon Dec 17, 2012 4:48 pm

Re: Pitanja vezana za "Rome"

Sat Nov 23, 2013 2:53 pm

@mindfreak

imaš li informacija hoće li biti nekih novih , user made mapa ubačenih u "rim"? na onom podforumu za modifikacije ima dosta tema vezanih za to.

User avatar
MindFreak1987
Posts:326
Joined:Mon Dec 24, 2012 5:55 pm
Location:Raskrsce kod Higijenskog zavoda
Contact: Yahoo Messenger

Re: Pitanja vezana za "Rome"

Sat Nov 23, 2013 8:40 pm

MadbaLL wrote:@mindfreak

imaš li informacija hoće li biti nekih novih , user made mapa ubačenih u "rim"? na onom podforumu za modifikacije ima dosta tema vezanih za to.
Pa vidi za razliku od nekih popularnih FPS-a kao što je CoD, BF ne dozvoljava baš veliko modifikovanje zbog jedne činjenice a to su "modding tools" koje nisu nikad izdate ni za jednu BF igru, ali rome je druga prića jel znamo za modove kao što su proširavnje granica mape i druge stvari sa našim "exstensions" (ekstenzije), sad da li je to moguće (nove mape), možda jedino neke singleplayer mape importat u multiplayer ali i to je pod velikim upitnikom. Za sada nemam nikakvih potvrđenih informacija, ako išta bude službeno receno od naših developer-a prenijet cu vam.
Također ako je ovo moguće: http://forums.emulatornexus.com/viewtopic.php?f=33&t=5438 onda ce još mnogo stvari biti moguce sto se tice singelpalyer mapa za multipalyer.
Image
Image
Moje je srce hotel Nacional, u njemu soba, nema im broja, za svaku moju ljubav po jedna, a do te svake po jedna tvoja.

User avatar
mouz
Posts:227
Joined:Sun Apr 28, 2013 8:45 pm
Location:Serbia
Contact: Website

Re: Pitanja vezana za "Rome"

Sat Nov 23, 2013 9:38 pm

U poredjenju sa punim bc2 dedi serverom, koliko bi bf3 dedi server sa 32 igraca bio zahtevan? Ja sam cuo da je dosta manje zahtevan od bc2 jer se "game physics" obradjuje na racunaru igraca. (tipa trajektorija metka i tako to) Je li to istina?

User avatar
MindFreak1987
Posts:326
Joined:Mon Dec 24, 2012 5:55 pm
Location:Raskrsce kod Higijenskog zavoda
Contact: Yahoo Messenger

Re: Pitanja vezana za "Rome"

Sat Nov 23, 2013 9:48 pm

mouz wrote:U poredjenju sa punim bc2 dedi serverom, koliko bi bf3 dedi server sa 32 igraca bio zahtevan? Ja sam cuo da je dosta manje zahtevan od bc2 jer se "game physics" obradjuje na racunaru igraca. (tipa trajektorija metka i tako to) Je li to istina?
Physics system je jako unaprijeđen i odgovor je da, iako je bf3 sam kao igra jako zahtjevna.
Image
Image
Moje je srce hotel Nacional, u njemu soba, nema im broja, za svaku moju ljubav po jedna, a do te svake po jedna tvoja.

User avatar
MadbaLL
Posts:91
Joined:Mon Dec 17, 2012 4:48 pm

Re: Pitanja vezana za "Rome"

Mon Nov 25, 2013 2:11 pm

vidjet ćemo kakva će biti venecija, ali ako bude slično ovom što igram preko origamija, za mene će rim ostati primarni bf!

a i generalno mi je bolji mp u bc2, nego u bf3. o mapama da ne pričam.

User avatar
MindFreak1987
Posts:326
Joined:Mon Dec 24, 2012 5:55 pm
Location:Raskrsce kod Higijenskog zavoda
Contact: Yahoo Messenger

Re: Pitanja vezana za "Rome"

Tue Nov 26, 2013 10:46 am

MadbaLL wrote:vidjet ćemo kakva će biti venecija, ali ako bude slično ovom što igram preko origamija, za mene će rim ostati primarni bf!

a i generalno mi je bolji mp u bc2, nego u bf3. o mapama da ne pričam.
I ja preferiram Rome, ali rijetko imam vremena da igram.
Image
Image
Moje je srce hotel Nacional, u njemu soba, nema im broja, za svaku moju ljubav po jedna, a do te svake po jedna tvoja.

User avatar
superstrike
Posts:3
Joined:Mon Feb 17, 2014 2:11 pm

Re: Pitanja vezana za "Rome"

Wed Feb 19, 2014 12:08 pm

Izgleda da su serveri trenutno offline :/
Image

Happa
Posts:6
Joined:Wed Feb 12, 2014 3:23 pm

Re: Pitanja vezana za "Rome"

Wed Feb 19, 2014 12:19 pm

evo dva sata udaram refresh na server status i cekam da bude online :lol:
Image

User avatar
superstrike
Posts:3
Joined:Mon Feb 17, 2014 2:11 pm

Re: Pitanja vezana za "Rome"

Wed Feb 19, 2014 12:45 pm

:) taj rad
Image

Return to “Serbian, Bosnian, Croatian”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests