WARNING: The forum is now in read-only mode as we will soon be transitioning to different forum software. Feel free to join our Discord server in the meantime.
[K//b]KhalifA
Posts:2
Joined:Tue Nov 05, 2013 7:01 pm
Diste raja

Tue Nov 05, 2013 7:11 pm

Evo i ja se vracam na BC 2,inace sam se zvao NeWbIe,pro 50 lvl bez xp servera 8-)
Mislio sam da ima za bf 3 nexus,ali nema veze.

User avatar
MindFreak1987
Posts:326
Joined:Mon Dec 24, 2012 5:55 pm
Location:Raskrsce kod Higijenskog zavoda
Contact: Yahoo Messenger

Re: Diste raja

Wed Nov 06, 2013 8:24 pm

Ubrzo ce doci Venice tj. mod za BF3. ;)
Image
Image
Moje je srce hotel Nacional, u njemu soba, nema im broja, za svaku moju ljubav po jedna, a do te svake po jedna tvoja.

User avatar
mare
Posts:50
Joined:Thu Dec 27, 2012 7:48 pm
Location:Serbia

Re: Diste raja

Fri Nov 08, 2013 11:13 am

Aj Adnane jel tako bese daj im gas tamo ;)

User avatar
MadbaLL
Posts:91
Joined:Mon Dec 17, 2012 4:48 pm

Re: Diste raja

Fri Nov 08, 2013 12:29 pm

MindFreak1987 wrote:Ubrzo ce doci Venice tj. mod za BF3. ;)


kako brzo kad nije ni open beta još, niti joj ima naznaka, niti ima vijesti.

baš sam postavio pitanje u "annonucement" podforumu vezano za neki vremenski okvir. ne čeka mi se više toliko, ako već moram kupiti igru, radije da kupim bf4 onda, kad već dajem pare.

User avatar
MindFreak1987
Posts:326
Joined:Mon Dec 24, 2012 5:55 pm
Location:Raskrsce kod Higijenskog zavoda
Contact: Yahoo Messenger

Re: Diste raja

Fri Nov 08, 2013 7:43 pm

Sljedeci dio je Open Beta. tj. nakon završetka closed beta faze. Više informacija nemam a i nemogu vam sve otkriti jer to ne pise u opisu mog rada. Sve sto mi je dozvoljeno iznjeti ja vama odmah prenesem.
Image
Image
Moje je srce hotel Nacional, u njemu soba, nema im broja, za svaku moju ljubav po jedna, a do te svake po jedna tvoja.

User avatar
MadbaLL
Posts:91
Joined:Mon Dec 17, 2012 4:48 pm

Re: Diste raja

Thu Nov 14, 2013 7:53 am

koliko lošije radi bf3 od bc2, a grafika nije toliko drugačija... bf4 mi je bolje radio od bf3.

možeš li nam otkriti hoće li venecija raditi bez potrebe da je browser podignut u pozadini, jer i to uzima resurse nepotrebno.

User avatar
MindFreak1987
Posts:326
Joined:Mon Dec 24, 2012 5:55 pm
Location:Raskrsce kod Higijenskog zavoda
Contact: Yahoo Messenger

Re: Diste raja

Thu Nov 14, 2013 10:33 am

Brwoser ti nece biti potreban, jer NoFaTe je uradio sav user interface kao i server listu. :)
Browser i origami te neci biti potrebni za to koristi "Outcome". Venice ce imati sve posebno urađeno i nece imati veze sa Battlelog-om. :)
Inace outcome mozes preuzeti ovdje:http://outcome.nofate.me
Image
Image
Moje je srce hotel Nacional, u njemu soba, nema im broja, za svaku moju ljubav po jedna, a do te svake po jedna tvoja.

User avatar
MadbaLL
Posts:91
Joined:Mon Dec 17, 2012 4:48 pm

Re: Diste raja

Thu Nov 14, 2013 1:18 pm

MindFreak1987 wrote:Brwoser ti nece biti potreban, jer NoFaTe je uradio sav user interface kao i server listu. :)
Browser i origami te neci biti potrebni za to koristi "Outcome". Venice ce imati sve posebno urađeno i nece imati veze sa Battlelog-om. :)


e ako bude zaista ovako kako si napisao, to će biti odlično ;)

User avatar
MindFreak1987
Posts:326
Joined:Mon Dec 24, 2012 5:55 pm
Location:Raskrsce kod Higijenskog zavoda
Contact: Yahoo Messenger

Re: Diste raja

Thu Nov 14, 2013 6:09 pm

MadbaLL wrote:
MindFreak1987 wrote:Brwoser ti nece biti potreban, jer NoFaTe je uradio sav user interface kao i server listu. :)
Browser i origami te neci biti potrebni za to koristi "Outcome". Venice ce imati sve posebno urađeno i nece imati veze sa Battlelog-om. :)


e ako bude zaista ovako kako si napisao, to će biti odlično ;)

Da baš ovako će sigurno biti.
Image
Image
Moje je srce hotel Nacional, u njemu soba, nema im broja, za svaku moju ljubav po jedna, a do te svake po jedna tvoja.

Return to “Serbian, Bosnian, Croatian”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests