WARNING: The forum is now in read-only mode as we will soon be transitioning to different forum software. Feel free to join our Discord server in the meantime.
Pipsi
Posts:2
Joined:Wed Sep 04, 2013 1:06 pm
Ne radi BFBC2 ?

Sun Oct 27, 2013 12:26 pm

Ne mogu da udjem pise mi : Can't Log In , Please try again.

Moze li mi neko objasniti o cemu je stvar ? :?

SteXmaN
Posts:59
Joined:Mon May 20, 2013 12:33 am

Re: Ne radi BFBC2 ?

Sun Oct 27, 2013 12:57 pm

ponekad se desi da ne rade serveri ali trebao bi da ti iskoci kad pokrenes igru prozor koji kaze da su nedostuni tj. da su offline.
Eo sad cu probat


Radi trenutno bez problema.Treba mozda da obrišeš folder ili file u My Documents BFBC2 ali stvarno nzm koji jer nikad to nisam radio i nisam imao problema sa tim.
Znace Sylar ili nas mod MindFreak :lol:


Serveri su puniji nego ikad,čudi me što više ljudi ne dolazi na forum .
Image

User avatar
MindFreak1987
Posts:326
Joined:Mon Dec 24, 2012 5:55 pm
Location:Raskrsce kod Higijenskog zavoda
Contact: Yahoo Messenger

Re: Ne radi BFBC2 ?

Mon Oct 28, 2013 8:25 pm

Update in progress. Hvala na razumijevanju. To je do update-a, nema druge...

čudno kod nekih ipak radi u svakom slučaju provjerite verziju Client-a.
Image
Image
Moje je srce hotel Nacional, u njemu soba, nema im broja, za svaku moju ljubav po jedna, a do te svake po jedna tvoja.

stevapro123
Posts:1
Joined:Fri Nov 01, 2013 2:30 am

Re: Ne radi BFBC2 ?

Sun Nov 03, 2013 11:21 pm

Jel moze pomoc dva dana mi je radio bf bez problema i onda odjednom na svaki server koji sam pokusao da udjem pisalo je da imam losu konekciju i da pokusam kasnije, net mi je bez problema radio i ulazio sam na servere gde mi je pin bio i po 27 i opet isto pise ...

User avatar
MindFreak1987
Posts:326
Joined:Mon Dec 24, 2012 5:55 pm
Location:Raskrsce kod Higijenskog zavoda
Contact: Yahoo Messenger

Re: Ne radi BFBC2 ?

Tue Nov 05, 2013 11:30 am

Moguće je da imas problem sa konekcijom, provjeri da ti firewall ne blokira .exe igre.
Image
Image
Moje je srce hotel Nacional, u njemu soba, nema im broja, za svaku moju ljubav po jedna, a do te svake po jedna tvoja.

sloba
Posts:1
Joined:Thu Oct 31, 2013 6:49 pm

Re: Ne radi BFBC2 ?

Tue Nov 26, 2013 3:10 pm

zaboravio sam sifru svog bfbc2 profila sta da radim

SteXmaN
Posts:59
Joined:Mon May 20, 2013 12:33 am

Re: Ne radi BFBC2 ?

Tue Nov 26, 2013 5:41 pm

promeni sifru ovde i to je to

edit:kako mi je loš ovaj KD,moram da prestanem sa nostop rushom ali jednostavno ne mogu kad pola tima kampuje sa reconom,poceli likovi da kampuju po bazama a i hakera vise nego ikad.Noobvi igraju na pogresnim serverima na onim sa previše ticketa i svaki put kad udjem negde sve mi se manje igra.
Image

User avatar
MindFreak1987
Posts:326
Joined:Mon Dec 24, 2012 5:55 pm
Location:Raskrsce kod Higijenskog zavoda
Contact: Yahoo Messenger

Re: Ne radi BFBC2 ?

Tue Nov 26, 2013 7:17 pm

SteXmaN wrote:promeni sifru ovde i to je to

edit:kako mi je loš ovaj KD,moram da prestanem sa nostop rushom ali jednostavno ne mogu kad pola tima kampuje sa reconom,poceli likovi da kampuju po bazama a i hakera vise nego ikad.Noobvi igraju na pogresnim serverima na onim sa previše ticketa i svaki put kad udjem negde sve mi se manje igra.
Zato ja 80% igram na Squad Detahmatch-u, interesantne su borbe i manje se camp-a Sarkazam:(moram kupit kakav dobar grill kad budem igrao rush), manje je igraca i manje server lagga.
Image
Image
Moje je srce hotel Nacional, u njemu soba, nema im broja, za svaku moju ljubav po jedna, a do te svake po jedna tvoja.

SteXmaN
Posts:59
Joined:Mon May 20, 2013 12:33 am

Re: Ne radi BFBC2 ?

Tue Nov 26, 2013 8:13 pm

Isto ali battlefield je uvek bio game za veci broj igraca.Moze da se upadne ponekad na dobar server,i boljeg MP shootera nema.
Da ako vidimo taj Venice ove godine,ali čisto sumnjam i dalje ništa od ETA.
Image

disturbed1
Posts:3
Joined:Fri Dec 06, 2013 1:19 am

Re: Ne radi BFBC2 ?

Fri Dec 06, 2013 3:13 am

moze mala pomoc, prvi put sam instalirao ovo, vido kod drugara, ranije sam bio redovan na alterIWnet-u, pa sam presao WoT da igram. instalirao sam rld verziju, nisam je crackovao, updatovao (oko 3gb) iskopirao NexusBF.b253, pa BFBC2_Server_R30_Full, pa video da nece nijedan server da se prikaze, pa sam dodao i ProjectRome.b866. Pojavili su se i uso sam na neki kad ono sve crno, samo kursor vidim, mapu u donjem desnom i municiju i neki text ali sve je CRNO spawnujem i nista ne vidim. posle izaso iz igre i stoji updating your stats i ne mrda se, samo blinka u pozadini lampice od rutera neka komunikacija postoji ali ne mrda se updatin your stats.

Return to “Serbian, Bosnian, Croatian”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests