WARNING: The forum is now in read-only mode as we will soon be transitioning to different forum software. Feel free to join our Discord server in the meantime.
User avatar
SylarTL
Posts:202
Joined:Sat Apr 27, 2013 7:07 pm
Location:Belgrade, Serbia
Contact: Website
Re: Ne radi BFBC2 ?

Sun Dec 08, 2013 6:34 pm

obrisi ti lepo sve,skini sa TPBa BC2,uradi update i stavi nexus client

User avatar
MindFreak1987
Posts:326
Joined:Mon Dec 24, 2012 5:55 pm
Location:Raskrsce kod Higijenskog zavoda
Contact: Yahoo Messenger

Re: Ne radi BFBC2 ?

Mon Dec 09, 2013 6:09 pm

SylarTL wrote:obrisi ti lepo sve,skini sa TPBa BC2,uradi update i stavi nexus client

I nek ne koristi gluposti kao što su noSteam, noDice projekti jer oni nemaju veze sa Nexus-om, i svako korištenje našeg servisa i predstavljanje kao dio njihovog je strogo kažnjivo.
Image
Image
Moje je srce hotel Nacional, u njemu soba, nema im broja, za svaku moju ljubav po jedna, a do te svake po jedna tvoja.

SteXmaN
Posts:59
Joined:Mon May 20, 2013 12:33 am

Re: Ne radi BFBC2 ?

Mon Dec 09, 2013 6:32 pm

MindFreak1987 wrote:
SylarTL wrote:obrisi ti lepo sve,skini sa TPBa BC2,uradi update i stavi nexus client

I nek ne koristi gluposti kao što su noSteam, noDice projekti jer oni nemaju veze sa Nexus-om, i svako korištenje našeg servisa i predstavljanje kao dio njihovog je strogo kažnjivo.


To mu je nick N oS TEam,jednostavno lik sve zapakuje sto je potrebno u jednom t0rentu,a istina je da koristi zasluge drugih(to nimalo nije uredu) zato mu je skinut skull sa TP B,ali ali sto se tiče BC2 ostavio link foruma i u uputsvu je napisao da zasluge pripadaju nexusu.
Image

User avatar
SylarTL
Posts:202
Joined:Sat Apr 27, 2013 7:07 pm
Location:Belgrade, Serbia
Contact: Website

Re: Ne radi BFBC2 ?

Mon Dec 09, 2013 7:28 pm

MindFreak1987 wrote:
SylarTL wrote:obrisi ti lepo sve,skini sa TPBa BC2,uradi update i stavi nexus client

I nek ne koristi gluposti kao što su noSteam, noDice projekti jer oni nemaju veze sa Nexus-om, i svako korištenje našeg servisa i predstavljanje kao dio njihovog je strogo kažnjivo.

i to :)

User avatar
MindFreak1987
Posts:326
Joined:Mon Dec 24, 2012 5:55 pm
Location:Raskrsce kod Higijenskog zavoda
Contact: Yahoo Messenger

Re: Ne radi BFBC2 ?

Mon Dec 09, 2013 10:01 pm

SteXmaN wrote:
MindFreak1987 wrote:
SylarTL wrote:obrisi ti lepo sve,skini sa TPBa BC2,uradi update i stavi nexus client

I nek ne koristi gluposti kao što su noSteam, noDice projekti jer oni nemaju veze sa Nexus-om, i svako korištenje našeg servisa i predstavljanje kao dio njihovog je strogo kažnjivo.


To mu je nick N oS TEam,jednostavno lik sve zapakuje sto je potrebno u jednom t0rentu,a istina je da koristi zasluge drugih(to nimalo nije uredu) zato mu je skinut skull sa TP B,ali ali sto se tiče BC2 ostavio link foruma i u uputsvu je napisao da zasluge pripadaju nexusu.
Mi imamo vrlo strogu politiku sto se tice toga, jednostavno naše i nema nikog drugog ko ce to predstavljat, share-at neku propagnadu ili nesto trece o tome osim team-a Nexus-a.
Image
Image
Moje je srce hotel Nacional, u njemu soba, nema im broja, za svaku moju ljubav po jedna, a do te svake po jedna tvoja.

SteXmaN
Posts:59
Joined:Mon May 20, 2013 12:33 am

Re: Ne radi BFBC2 ?

Mon Dec 09, 2013 10:25 pm

Ne shvataš ili možda nisam dobro objasnio,lik pravi repakove za sve igre i samo je napravio verziju sa svim spakovanim fajlovima u jedno da ne moras da skidas prvo RLD verziju BC2 pa zadnji patch od 2GB pa tek onda na to server fajl.Lakše je za decu/ljude jednostavno da skinu to sve odjednom,instaliraju registruju se ovde i to je to.Tako da niko ne može uzeti zaslugu nexusu kad mora prvo ovde da se registruje da bi igrao igru.

Bukvalno 90+ % ljudi igra na ROME-u sa narodnom verzijom,da nije tako serveri bi bili prazni već odavno.Isto će tako biti sa Venice,u početku ljudi će naravno probati da vidi šta je to ustvari ali nikako projekat neće opstati samo od ljudi koji imaju org verziju igre.Niko neće da kupi BF3 da bi ga igrao na nexusu,ako već kupuju dodaće tih 20e i uzeće BF4.

Svesni su oni toga a moraju da udaraju ovu "treba original propagandu" jer bi ih DICE/EA već odavno ugasio,a ovako predstavljaju moding community za BF3 i to DICE-u ide u korist.
Ako ipak bude trebala originalna verzija,onda Venice neće imati dug vek trajanja ali čisto sumnjam da će biti tako.
Image

User avatar
MindFreak1987
Posts:326
Joined:Mon Dec 24, 2012 5:55 pm
Location:Raskrsce kod Higijenskog zavoda
Contact: Yahoo Messenger

Re: Ne radi BFBC2 ?

Mon Dec 09, 2013 10:54 pm

SteXmaN wrote:Ne shvataš ili možda nisam dobro objasnio,lik pravi repakove za sve igre i samo je napravio verziju sa svim spakovanim fajlovima u jedno da ne moras da skidas prvo RLD verziju BC2 pa zadnji patch od 2GB pa tek onda na to server fajl.Lakše je za decu/ljude jednostavno da skinu to sve odjednom,instaliraju registruju se ovde i to je to.Tako da niko ne može uzeti zaslugu nexusu kad mora prvo ovde da se registruje da bi igrao igru.

Bukvalno 90+ % ljudi igra na ROME-u sa narodnom verzijom,da nije tako serveri bi bili prazni već odavno.Isto će tako biti sa Venice,u početku ljudi će naravno probati da vidi šta je to ustvari ali nikako projekat neće opstati samo od ljudi koji imaju org verziju igre.Niko neće da kupi BF3 da bi ga igrao na nexusu,ako već kupuju dodaće tih 20e i uzeće BF4.

Svesni su oni toga a moraju da udaraju ovu "treba original propagandu" jer bi ih DICE/EA već odavno ugasio,a ovako predstavljaju moding community za BF3 i to DICE-u ide u korist.
Ako ipak bude trebala originalna verzija,onda Venice neće imati dug vek trajanja ali čisto sumnjam da će biti tako.

Jednom je jedan fin čovjek iz jedne kompanije za igre (Paradox Interactive) rekao: "Zašto bi oni koji "skinu" naše igre bili kažnjeni kada bi baš ti ljudi mogli biti potencijalni kupci sljedece igre, skidanje igre i igranje ne bi trebalo biti kažnjivo preprodavanje i zarađivanje na istom, da."
Image
Image
Moje je srce hotel Nacional, u njemu soba, nema im broja, za svaku moju ljubav po jedna, a do te svake po jedna tvoja.

User avatar
messerschmitt79
Posts:13
Joined:Sat Dec 07, 2013 1:22 pm

Re: Ne radi BFBC2 ?

Tue Dec 10, 2013 3:54 am

E ovako ljudi ne znam jeli iko od vas skidao igrice sa nosTEAM ali da vam kažem koju god sam skinuo igricu šljaka i radi evo ova ne radi multiplayer ja volim igrati i sngle .. No za nas koji nismo toliko informatički ,,pismeni,, je stvarno puno lakše skineš torent kad se završi download samo klikneš na instalaciju i on sam sve odradi poslije skineš pač i to je to .. Nema nikakvih problema ni sa jednom igricom koju sam skinuo sa www.nosteam.ro zato jer su jakooo jednostavni kažem sve igrice sa ovog sajta se mogu skinuti i rade .. Oni su mi preporučili da se registrujem i da skinem nešto odavde kako bi mogao igrati online Battlefield Bad Company 2. Jer ima nas kojima baš i neide toliko instalacija skidanje i takoo to .. POZDRAV SVIMA !

SteXmaN
Posts:59
Joined:Mon May 20, 2013 12:33 am

Re: Ne radi BFBC2 ?

Tue Dec 10, 2013 4:01 am

Dobro rešiće se to,sutra na pm mi se javi i obriši ovaj link da te ne bije maler :D
Image

Return to “Serbian, Bosnian, Croatian”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests