WARNING: The forum is now in read-only mode as we will soon be transitioning to different forum software. Feel free to join our Discord server in the meantime.
Fikibleja
Posts:1
Joined:Wed Sep 25, 2013 8:48 am
Pomoc oko BFF2

Fri Sep 27, 2013 12:43 am

Ovako, imam jedan problem, kada udjem u igricu sve je normalno, udjen na server sve super, ali kada udjem u igru ekran mi je crn, vidim samo broj metkova radar i one crvene i zelene boxeve oni objectives sto imaju na ekranu, probao sam u single player isto je tako, menjao sam rezolucije razne, brisao sam fajlove iz C:\Users\Filip\Documents\BFBC2 kako su mi na zvanicnom forumu i rekli, opet isto, rekli su mi da probam da pokrenem igru u windowed mode, trazio sam kako nasao, ono +menu 1 +fullscreen 0 i to u targetu od shortcut da dodam da pokrene, napravio razmak sve kako treba nece da pokrene u windowed mode, nema sanse... Jel imao neko slican problem, jel postoji neko moguce resenje?? Inace koristim Win7 x64bit Ultimate, grafika ATI RADEON HD4670 512mb

Procitao sam da je nekom decku receno da izmeni Bloom na false i restart racunar, ali ja sam to uradio udarim ja save restart racunar, udjem u igru, ali i dalje je crno izadjem iz igre udjem u settings u my documets i ono stoji bloom na true, WTH, kako da namestim da ostane non-stop, mozda ce mi tad igra raditi?

xXCookieFTWXx
Posts:1
Joined:Thu Oct 03, 2013 11:32 am

Re: Pomoc oko BFF2

Thu Oct 03, 2013 11:37 am

-||-(Sadržaj uklonjen)-||-

/warn: Diskusija o pirateriji je zabranjena.
Last edited by MindFreak1987 on Thu Oct 03, 2013 6:04 pm, edited 1 time in total.
Reason: Warn

User avatar
mare
Posts:50
Joined:Thu Dec 27, 2012 7:48 pm
Location:Serbia

Re: Pomoc oko BFF2

Thu Oct 03, 2013 5:09 pm

reinstaliraj igru i stavi DX=9

Return to “Serbian, Bosnian, Croatian”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 29 guests