WARNING: The forum is now in read-only mode as we will soon be transitioning to different forum software. Feel free to join our Discord server in the meantime.
User avatar
SylarTL
Posts:202
Joined:Sat Apr 27, 2013 7:07 pm
Location:Belgrade, Serbia
Contact: Website
Re: Pitanje.

Fri Jan 03, 2014 10:12 pm

Nemoj skidati preko nosteam-a.. Ne valja to nista
Idi na tpb,skini "RELOADED" verziju,instaliraj,potom guglaj "bad company 2 r11 patch",skini,patch-uj,zatim idi na bf/?download i skini client,udji u igru,ukucaj username i pass,igraj

SteXmaN
Posts:59
Joined:Mon May 20, 2013 12:33 am

Re: Pitanje.

Fri Jan 03, 2014 10:44 pm

dominikzd wrote:A dajte,još niko nije pomogao! :( ovako...
Kada uđem u BFBC2(nemam bfbc2game.exe)...skinuo sam preko NosTeam.ro,kada uđem i stisnem LOG IN pokaže connection issue!Kao da nešto ne valja sa ruterom(valjda) ili internet veza nije u redu a JE!Ili kada idem ući u DLC Vietnam isto piše!Pomoć molim vas ALI DETALJNA!


Kada instaliras igru(nosTEAM verzija) ,skines onda ovaj patch https://dfiles.eu/files/j8pgs88bs/BFBC2 ... osTEAM.exe ,kopiraš ga u instal folder i pokreneš ga. Startuješ igru preko play-MP-Nexus.exe i to je to .
Radi bez problema.
Image

dominikzd
Posts:4
Joined:Sun Dec 29, 2013 8:16 pm

Re: Pitanje.

Sat Jan 04, 2014 12:03 pm

SteXmaN wrote:
dominikzd wrote:A dajte,još niko nije pomogao! :( ovako...
Kada uđem u BFBC2(nemam bfbc2game.exe)...skinuo sam preko NosTeam.ro,kada uđem i stisnem LOG IN pokaže connection issue!Kao da nešto ne valja sa ruterom(valjda) ili internet veza nije u redu a JE!Ili kada idem ući u DLC Vietnam isto piše!Pomoć molim vas ALI DETALJNA!


Kada instaliras igru(nosTEAM verzija) ,skines onda ovaj patch https://dfiles.eu/files/j8pgs88bs/BFBC2 ... osTEAM.exe ,kopiraš ga u instal folder i pokreneš ga. Startuješ igru preko play-MP-Nexus.exe i to je to .
Radi bez problema.


Hvala...
Budem probao popodne
Čini mi se kao najjednostavnija opcija od svih :P ;)

User avatar
SylarTL
Posts:202
Joined:Sat Apr 27, 2013 7:07 pm
Location:Belgrade, Serbia
Contact: Website

Re: Pitanje.

Sat Jan 04, 2014 1:26 pm

Ako si lenj,da :lol:

Return to “Serbian, Bosnian, Croatian”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 45 guests