WARNING: The forum is now in read-only mode as we will soon be transitioning to different forum software. Feel free to join our Discord server in the meantime.
perotorca
Posts:4
Joined:Wed Jul 03, 2013 6:57 pm
Pitanje.

Tue Aug 06, 2013 5:47 pm

Pitanje..-Jeli se smije koristiti u battlefield bad company 2 SweetFX 1.3 [Grafika mod]ne zelim da dobijem ban zauvjek od punkbustera

User avatar
mouz
Posts:227
Joined:Sun Apr 28, 2013 8:45 pm
Location:Serbia
Contact: Website

Re: Pitanje.

Tue Aug 06, 2013 6:42 pm

Mozes koristiti, trenutno punkbuster nije aktivan na serverima. Mada mozda se promeni u buducnosti, tako bolje proveravaj forum s vremena na vreme

perotorca
Posts:4
Joined:Wed Jul 03, 2013 6:57 pm

Re: Pitanje.

Tue Aug 06, 2013 7:38 pm

mouz wrote:Mozes koristiti, trenutno punkbuster nije aktivan na serverima. Mada mozda se promeni u buducnosti, tako bolje proveravaj forum s vremena na vreme

ja mislim da ce brzo punkbuster vratit i bannat ce najvise 50 igraca zato necu uzimat sweetfx jer ce me bannat.

User avatar
mare
Posts:50
Joined:Thu Dec 27, 2012 7:48 pm
Location:Serbia

Re: Pitanje.

Mon Sep 09, 2013 11:15 pm

Nece niko nikad nije dobio ban za SweetFx!

dominikzd
Posts:4
Joined:Sun Dec 29, 2013 8:16 pm

Re: Pitanje.

Sun Dec 29, 2013 8:26 pm

ovako
prvi put sam na ovoj stranici...skinuo sam battlefield bad company 2 na PC i kad želim igrati MP piše couldn"t connect to EA...kako da počnem igrat i što da učinim?

User avatar
MindFreak1987
Posts:326
Joined:Mon Dec 24, 2012 5:55 pm
Location:Raskrsce kod Higijenskog zavoda
Contact: Yahoo Messenger

Re: Pitanje.

Sun Dec 29, 2013 8:49 pm

dominikzd wrote:ovako
prvi put sam na ovoj stranici...skinuo sam Bettlefold Bed Companion 2 na PC i kad želim igrati MP piše couldn"t connect to EA...kako da počnem igrat i što da učinim?

Imas li download-ovan naš client? jer bez njega ne mozeš igrati online, u slučaju da nemaš click ovdje.
Image
Image
Moje je srce hotel Nacional, u njemu soba, nema im broja, za svaku moju ljubav po jedna, a do te svake po jedna tvoja.

dominikzd
Posts:4
Joined:Sun Dec 29, 2013 8:16 pm

Re: Pitanje.

Thu Jan 02, 2014 9:57 am

Hvala
Imam i dalje jedan problem...skinuo sam ovo što mi je MindFreak1987 dao,nego...ja sam to skinuo,kada idem pokrenuti play mp nexus neće da učita,pokrenem kao administrator i onda nešto extracta i piše od 100% da je na pola i to traje CJELU cjenost....! molim vas mi pomognite kako da to rješim jer želim igrat ovu igru
HVALA!

User avatar
mouz
Posts:227
Joined:Sun Apr 28, 2013 8:45 pm
Location:Serbia
Contact: Website

Re: Pitanje.

Thu Jan 02, 2014 11:34 am

dominikzd wrote:Hvala
Imam i dalje jedan problem...skinuo sam ovo što mi je MindFreak1987 dao,nego...ja sam to skinuo,kada idem pokrenuti play mp nexus neće da učita,pokrenem kao administrator i onda nešto extracta i piše od 100% da je na pola i to traje CJELU cjenost....! molim vas mi pomognite kako da to rješim jer želim igrat ovu igru
HVALA!

1. Ne pokrenes play mp bilo sta nego bfbc2 game exe
2. Igras

User avatar
MindFreak1987
Posts:326
Joined:Mon Dec 24, 2012 5:55 pm
Location:Raskrsce kod Higijenskog zavoda
Contact: Yahoo Messenger

Re: Pitanje.

Thu Jan 02, 2014 12:38 pm

mouz wrote:
dominikzd wrote:Hvala
Imam i dalje jedan problem...skinuo sam ovo što mi je MindFreak1987 dao,nego...ja sam to skinuo,kada idem pokrenuti play mp nexus neće da učita,pokrenem kao administrator i onda nešto extracta i piše od 100% da je na pola i to traje CJELU cjenost....! molim vas mi pomognite kako da to rješim jer želim igrat ovu igru
HVALA!

1. Ne pokrenes play mp bilo sta nego bfbc2 game exe
2. Igras

Eh zbog ovih "plaympnexus" third party sranja ja mrzim noSteam ili ista slicno tome, i ne podrzavam ih.
Image
Image
Moje je srce hotel Nacional, u njemu soba, nema im broja, za svaku moju ljubav po jedna, a do te svake po jedna tvoja.

dominikzd
Posts:4
Joined:Sun Dec 29, 2013 8:16 pm

Re: Pitanje.

Fri Jan 03, 2014 10:03 pm

A dajte,još niko nije pomogao! :( ovako...
Kada uđem u BFBC2(nemam bfbc2game.exe)...skinuo sam preko NosTeam.ro,kada uđem i stisnem LOG IN pokaže connection issue!Kao da nešto ne valja sa ruterom(valjda) ili internet veza nije u redu a JE!Ili kada idem ući u DLC Vietnam isto piše!Pomoć molim vas ALI DETALJNA!

Return to “Serbian, Bosnian, Croatian”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests