WARNING: The forum is now in read-only mode as we will soon be transitioning to different forum software. Feel free to join our Discord server in the meantime.
User avatar
domofila
Posts:11
Joined:Thu Jan 10, 2013 8:23 am
Re: Punkbuster

Sat Aug 24, 2013 2:46 am

Da, i ja koliko znam, rank se ne može hakat osim tih servera što je bilo x100 i to ...sad tu i tamo ima neki x5 exp pa se tu donekle možeš brže punit...ma nije ni važan rank...mislim i onako sve pootvaraš do nekog 30-og levela...a kasnije je et samo stvar igre i sati igranja...a sto se tiće čitera, ne znam jel igrate stalno na istom serveru ili mjenjate...ja dosta igram na onima rpez i NRNSU i to većinom RUSH mod...i evo danas sam igrao i jednog sam skuzio. Nick mu je nešta .[remo] ili .[remi] ...od danas ću sve za kojem budem mislio da imaju nešta (većinom je to wh) napravit listu kroz nekih 10 dana i ovdje je postavit pa da vidim jel se i vi slažete sa tim ili si možda ja umišljam...a što se tiće ANIMAL-a to je kristalno čisto da ima aimbot...evo čak sam našao i njegovu statistiku: Image

K/D: 57365/7885 ??? ...wtf....pa to da je igrao 3 godine ne bi skupio...i još takav omjer K/D...i to sve sa medikom..normalno, najviše metaka pa samo rokaj... ok ima 252h igranja...al et ja imam sa ovim Quando 122h al imam 5.4M score što je realno (s tim da sam prije toga igrao na originalu negdje 1.5 godinu), a ne njegovih 23.5 u 252h (dobro, možda je igrao na x100 exp serverima) ali killova ima previše...
a koliko znam da se bio master server prije nekih 2-3 mjeseca..možda i više... srušio i da se sve pobrisalo te smo svi morali krenut ponovo iz nule...tako da score više od nekih 15 000 killa ne može biti...i to je previše...

no dobro (da završim već jednom :P ) ..uglavnom (da se nebi mislilo), nije meni krivo zbog nečijeg skora ili ranka...nek ima koliko mu volja, ili da mi je krivo ak je neko bolji od mene...ma jok...samo volim poštenu igru i to je to... krivo mi je što svaki čiter zapravo blati igru i uništava je...ako se ne poduzme nešta mislim da će sve manje ljudi igrit piratsku verziju BF-a...

aaaa..napokon kraj :)

SteXmaN
Posts:59
Joined:Mon May 20, 2013 12:33 am

Re: Punkbuster

Sat Aug 24, 2013 3:01 am

Nema puno chitera,eto ja sam samo na Animala naletio(pre jeno mesec dana,dosadilo mu izgleda xD)

A trajaće Rome,puno ljudi tek sada saznaje za njega(masu noobova po servera :D )
Ja ću ga bacat još dugo,ne može da dosadi osjećaj kad si prvi,zauzeti svi flagovi i čitav tim ih čeka da izadju sa spona/baze...
Image

User avatar
domofila
Posts:11
Joined:Thu Jan 10, 2013 8:23 am

Re: Punkbuster

Sat Aug 24, 2013 3:16 am

Da noobova je ajme na serverima...ma bit će to kroz negdje pola godine sve na svome mjestu...a što se tiće čitera i ja sam jedino par puta naletio na Animala. I da on je jedini, koliko znam, imao aimbot...ovi ostali su svi sa wh-om....al neka...meni opet bude još draže kad takve sa whom sa knife pod labrnjicu poljubim... :) ...

User avatar
mouz
Posts:227
Joined:Sun Apr 28, 2013 8:45 pm
Location:Serbia
Contact: Website

Re: Punkbuster

Sat Aug 24, 2013 11:22 am

Ja sam video bar 10-20 citera, a koliko ja znam da je taj animal skoro svuda banovan :)
On ima vise accountova. Personal statistics of [Invalid ] I.N.F.E.R.N.| Known aliases for this player are: ANIMAL, The_BeST, [Invalid ] .|.Z.V.E.R.|.

SteXmaN
Posts:59
Joined:Mon May 20, 2013 12:33 am

Re: Punkbuster

Sat Aug 24, 2013 11:35 am

Ne znam,nema ih puno.Ako vidim da nešto nije uredu napustim server.
Nego moze li se dobiti slot kako za RepZ servere ?
Image

User avatar
mouz
Posts:227
Joined:Sun Apr 28, 2013 8:45 pm
Location:Serbia
Contact: Website

Re: Punkbuster

Sat Aug 24, 2013 4:44 pm

Delio bih ih samo tako, ali postoji neki bag pa slotovi ne funkcionisu, ne znam da li ce to uopste biti popravljeno. Uglavnom da bi slotovi radili trebao bi da udjes u query i da cekas za ulazak na server ukoliko je pun, a ne da ti server odbije konekciju.

SteXmaN
Posts:59
Joined:Mon May 20, 2013 12:33 am

Re: Punkbuster

Sat Aug 24, 2013 4:51 pm

A dobro,samo se ponekad desi da ne mogu da uletim ni na jedan RepZ server(uvek puni).Ostali serveri,pa eto Directgamehosting(german msm da je),ovi ostali...lag ftw

Postoji li način da se smanji lag? u browseru mi piše 30-40 a u igri 90-100.Dešava se da ih lupam po helmetu(ding ding se čuje xD) i likovi ne padaju samo se okrenu i bukvalno 2 metka mi opali i padam.
Image

User avatar
mare
Posts:50
Joined:Thu Dec 27, 2012 7:48 pm
Location:Serbia

Re: Punkbuster

Tue Aug 27, 2013 11:47 am

Retko kad si naleteo na citera!? Pa ti druze se sigurno zezas:) Sto se tice Punkbustera on je svaciji i moze svako da koristi,cak je bilo mozda i sad ima na forumu kako da se instalira pb ! Bilo i niko nije hteo da igra pa su admini tih servera iskljucili tako da svako moze da radi sta oce. Punkbuster je najbolji u kombinaciji sa ggc stream koji isto free i ne vidim BEEPBOP za pravljenje anticheat programa .

User avatar
domofila
Posts:11
Joined:Thu Jan 10, 2013 8:23 am

Re: Punkbuster

Thu Aug 29, 2013 7:57 am

Tako je mare...ima ih dosta na serverima...ak ništ drugo skinite si wh i probajte gledat kako se neki igrači kreču u igrici...tipa ono kad se osvoji u rashu prva baza sakrijem se negdje sa strane (ispod mosta ili tak nešta) i sam vidiš kako lik drito ide na mene...ono da vidio me...i tako...uglavnom, ne igram sa čitom nego kad mislim da neko ima nešta upalim da provjerim jel je ili nije...i samo njega ganjam...što se tiće punkbustera, ne razumijem se toliko o tome kako se stavlja na server i to, dal utjeće na konekciju i sve ostalo vezano za multiplayer...al koliko sam čitao i skužio da to može svako koristit i stavit na svoj server...a i to što niko neće da igra sa pb je bzvz...bolje da ima jedan server (pošteni) gdje će igrat nas 30 svaki dan..nego da mi dolaze neki sa čitom i sprdaju se u igri...i onako et kažete da ne možete ući na serere,,stalno full...treba istrjebit čitere i bit će taman :)....

User avatar
mouz
Posts:227
Joined:Sun Apr 28, 2013 8:45 pm
Location:Serbia
Contact: Website

Re: Punkbuster

Fri Aug 30, 2013 9:17 am

mare wrote:Retko kad si naleteo na citera!? Pa ti druze se sigurno zezas:) Sto se tice Punkbustera on je svaciji i moze svako da koristi,cak je bilo mozda i sad ima na forumu kako da se instalira pb ! Bilo i niko nije hteo da igra pa su admini tih servera iskljucili tako da svako moze da radi sta oce. Punkbuster je najbolji u kombinaciji sa ggc stream koji isto free i ne vidim BEEPBOP za pravljenje anticheat programa .

Au mare ko je tebi govorio lazi? Punkbuster se ne koristi jer kickuje SVE igrace zato sto svi imaju custom dll od nexusa (ako mi ne verujes probaj sam). A po meni na ea ima vise citera iako tamo imas punkbuster jer se prosto vise ne updatuje i vidis citera mozda jednom svakih par dana.

Return to “Serbian, Bosnian, Croatian”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 44 guests