WARNING: The forum is now in read-only mode as we will soon be transitioning to different forum software. Feel free to join our Discord server in the meantime.
User avatar
domofila
Posts:11
Joined:Thu Jan 10, 2013 8:23 am
Re: Punkbuster

Fri Aug 30, 2013 11:40 am

Evo u 2 dana igre.....svi redom imaju wallhack....na Repz serveru...
[BOOMBER] Pahaan006
[BOOMBER] DIABLOBAID
[You_DeaD] SABOTAGER
LogonBlood
evesader
[Hacker] GeniusVR
PagraD

3.9.2013
[MJRM] M7MD-UAE
Dijagurda
Spoti
ammar

4.9.2013
[RedRiver] MintTea
[FX] JarmenKell

User avatar
domofila
Posts:11
Joined:Thu Jan 10, 2013 8:23 am

Re: Punkbuster

Thu Sep 05, 2013 3:39 am

Evo ga još jedan čiter....ovog sam i snimio...da ne bi bilo da ih tu nabrajam a da nije tako....nasao sam neki wh, upalio i pratio gdje ide i sta radi...a ovo je samo dio toga..tocno se vidi kamo gleda i kako ih prati...ajde sad bar imam neku zanimaciju :P
....čuvajte se.... :evil: :lol:

[RedRiver]MintTea



Ostalo pratite na:
http://forums.emulatornexus.com/viewtopic.php?f=10&t=4815&p=28945#p28945

SteXmaN
Posts:59
Joined:Mon May 20, 2013 12:33 am

Re: Punkbuster

Thu Sep 05, 2013 10:25 am

E jbg,nmze se nista.Sinoc sigurno jedno njih 5 je bilo,svi izadjose sa servera.Mora se nesto radit...
edit isprozivase te za ovaj wh :lol:
Image

User avatar
domofila
Posts:11
Joined:Thu Jan 10, 2013 8:23 am

Re: Punkbuster

Thu Sep 05, 2013 4:44 pm

Ha jesu, isprozivali su me, al kad drugačije nisam mogao pokazat gdje gleda i šta radi...mislim što se mene tiće nek me banaju, al to će sam pokazat njihovo da su zapravo oni ti koji varaju i da se hoće riješit ovih koji ih napadaju...sto se tice mog wh-a nikad ga nisam koristio...et prvi put skinio i da vidim kako je to igrat sa tim, i čisto et da vidim ko ima wh..kako se kreće....Al et dobio sam mail od admina kaze da rade na Antičitu tako da ćemo valjda uskoro moći da pošteno ratujemo...šteta što je zabranjeno objavljivanje takvih stvari...dobio sam Lock i opomenu...al et drugačije nisam mogao dignit frku...odma svi navalili..hehe...
Tako da ni ovdje više neću postat ko ima wh da ne bi popio još jednu kaznu...i onako ne možemo mi tu ništa...sam čekat da oni to dovrše....i objese na servere...

User avatar
MindFreak1987
Posts:326
Joined:Mon Dec 24, 2012 5:55 pm
Location:Raskrsce kod Higijenskog zavoda
Contact: Yahoo Messenger

Re: Punkbuster

Thu Sep 05, 2013 5:25 pm

Ništa od ovog, vec svi znate pa i ti "domofila" da nema i nisu dozvoljeni reporti, Hvala. U slucaju da nemate šta dodati. Te razgovor o ovoj temi je suvišan ako bude anticheat, biće normalno "implementiran" u noviju verziju Rome-a.
Lock.
Image
Image
Moje je srce hotel Nacional, u njemu soba, nema im broja, za svaku moju ljubav po jedna, a do te svake po jedna tvoja.

Return to “Serbian, Bosnian, Croatian”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 34 guests