WARNING: The forum is now in read-only mode as we will soon be transitioning to different forum software. Feel free to join our Discord server in the meantime.
User avatar
mare
Posts:50
Joined:Thu Dec 27, 2012 7:48 pm
Location:Serbia
Punkbuster

Mon Jul 15, 2013 11:22 am

Mozda je neko video moj post neko nije o mom pitanju da se uvede pb anti cit sistem u serverima! I sem sto me napusili kako lupam gluposti jer verovatno nisu dobro shvatili sta ja zapravo hocu i jos dobijem "warning" :D Kao oni ce napraviti svoj anti cheat o gospode kakvu glupost procita i zamalo da padnem u nesvest! Verovatno im prece da zabrane xp servere a citeri ne slobodno divljaju i rade sta hoce . Napisao sam da je bilo nekoliko servera sa pb zastitom i naravno niko nije igrao na njima a sada koliko vidim nema ni jedan ! Valjda ima medju vama neko ko me kapira majku mu pa da se diskutuje o tome normalno a ne kao oni ti nemas pojma sta pricas sto ti mi rece jedan bugarin " To je tesko znas napravi ti svoj anticheat " :D

User avatar
MindFreak1987
Posts:326
Joined:Mon Dec 24, 2012 5:55 pm
Location:Raskrsce kod Higijenskog zavoda
Contact: Yahoo Messenger

Re: Punkbuster

Wed Jul 17, 2013 4:37 pm

Pravljenje totalno novog anticheat-a je ogroman posao, samo pogledajte "aCI" od fourDeltaOne-a koji je rađen i dorađivan i još uvijek se radi na njegovom poboljšanju, ali opet ne radi odlično.
Image
Image
Moje je srce hotel Nacional, u njemu soba, nema im broja, za svaku moju ljubav po jedna, a do te svake po jedna tvoja.

User avatar
mare
Posts:50
Joined:Thu Dec 27, 2012 7:48 pm
Location:Serbia

Re: Punkbuster

Thu Jul 18, 2013 12:02 am

To jeste u pravu si ! Nego nista ne fali ni punkbuster na serverima on radi odlicno.Evo i u BF3 padaju citeri samo tako zahvaljujuci njemu ;)

User avatar
MindFreak1987
Posts:326
Joined:Mon Dec 24, 2012 5:55 pm
Location:Raskrsce kod Higijenskog zavoda
Contact: Yahoo Messenger

Re: Punkbuster

Thu Jul 18, 2013 5:37 pm

Sve što NoFaTe radi, njemu je ovo kao hobi. On ce raditi kad bude htio.

Nofate:
"Uvijek sam volio istraživati, ovo mi je kao hobi."
Image
Image
Moje je srce hotel Nacional, u njemu soba, nema im broja, za svaku moju ljubav po jedna, a do te svake po jedna tvoja.

User avatar
domofila
Posts:11
Joined:Thu Jan 10, 2013 8:23 am

Re: Punkbuster

Tue Aug 20, 2013 2:29 pm

Ma treba staviti bilo šta....Dugo igram BFBC2 i na Nexusu i na orginalu te se lagano skuži čiter i kreten koji koristi wh ili neki bot...uglavnom trebali bi ili admini sami napraviti nesta ili PB ili ono sto je bilo u COD2 da se glasuje za izbacivanje nekog sa servera...ili da admini malo češće budu na serveru...ili su u šumi :P ... Uglavnom trebaju neki anticheat nakacit gore jer ovo postaje lagana sprdnja od igre...za nekog zabava, za nekog frustracija...

User avatar
mare
Posts:50
Joined:Thu Dec 27, 2012 7:48 pm
Location:Serbia

Re: Punkbuster

Thu Aug 22, 2013 9:46 am

Nema od toga nista druze !

User avatar
domofila
Posts:11
Joined:Thu Jan 10, 2013 8:23 am

Re: Punkbuster

Fri Aug 23, 2013 1:48 pm

A to je bzvz...jer ovako je glupo igrat...onda možemo svi lagano wh i aimbot i udri brigu na veselje...mislim ono i po skoru se vidi kad neko ima nešta...mislim ne može neko imati 57/2 a partija trajala svega 15min...to je ono svakih 15sec je on ubio nekog...al ok...mislim ne važi kenjkat...to moraju sami admini riješit međusobno i nešta iskemijat i tome stati na kraj...jer je sve više wh-a na serverima...ne znam, jel ti admini uopce igraju kad na svojim serverima??...ili su noobovi pa ne kuže...jbt dođe mi da sam napravim neki server i svima djelim banove koje skužim da heklaju....pa će bar jedan server biti čist i pošten za igru... ;)

User avatar
MindFreak1987
Posts:326
Joined:Mon Dec 24, 2012 5:55 pm
Location:Raskrsce kod Higijenskog zavoda
Contact: Yahoo Messenger

Re: Punkbuster

Fri Aug 23, 2013 6:29 pm

domofila wrote:A to je bzvz...jer ovako je glupo igrat...onda možemo svi lagano wh i aimbot i udri brigu na veselje...mislim ono i po skoru se vidi kad neko ima nešta...mislim ne može neko imati 57/2 a partija trajala svega 15min...to je ono svakih 15sec je on ubio nekog...al ok...mislim ne važi kenjkat...to moraju sami admini riješit međusobno i nešta iskemijat i tome stati na kraj...jer je sve više wh-a na serverima...ne znam, jel ti admini uopce igraju kad na svojim serverima??...ili su noobovi pa ne kuže...jbt dođe mi da sam napravim neki server i svima djelim banove koje skužim da heklaju....pa će bar jedan server biti čist i pošten za igru... ;)
"Iskemijat", Anti Cheat-a za sada nema! A sto se tice Punkbustera nšai servisi ce raditi na našim programima. Punkbuster nije naš. Nije lako skrenuti pažnju hiljadama ljudi da "proces kreiranja tzv. Anti Cheat-a je jako težak i dug proces. Imamo samo dva developera koji trenutno rade na izlasku "Venice" moda.
Image
Image
Moje je srce hotel Nacional, u njemu soba, nema im broja, za svaku moju ljubav po jedna, a do te svake po jedna tvoja.

SteXmaN
Posts:59
Joined:Mon May 20, 2013 12:33 am

Re: Punkbuster

Fri Aug 23, 2013 8:10 pm

Rijetko kad sam naletio na cheatera,mozda onaj Animal,ili je predobar ili cheatuje,nego ga nema više.(40-7 poslije 10 min igre)

Nego moze li level da se hakuje? Gledam likove lvl 50 kampuju,ne igraju na objective i to.
Image

prpa
Posts:35
Joined:Thu Mar 21, 2013 2:14 pm

Re: Punkbuster

Fri Aug 23, 2013 8:41 pm

Koliko znam lvl se nemoze hackirat ali prije je bilo onih x100 exp servera di je ekipa nabila rang a veze o igri nemaju

Return to “Serbian, Bosnian, Croatian”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests