WARNING: The forum is now in read-only mode as we will soon be transitioning to different forum software. Feel free to join our Discord server in the meantime.
THE ANGEL OF DEAD
Posts:4
Joined:Tue Jun 18, 2013 12:36 am
POMOSSS!!!

Tue Jun 18, 2013 3:44 am

Kako da opravim bf2bc multyplayer besplatno.Uradio sum update stavio sum patch ali imao samo error "CRC failed in patch 515195 795745\patch 92.p Unexpected end of archive" ne znam sta da radim.Kad ulazim u BF2BC ne mozam da se logiram .Gledao sam mnogo klipove na youtube ali nista.jer neko moze da mi pomoze.pozz iz Makedonija :)

User avatar
MindFreak1987
Posts:326
Joined:Mon Dec 24, 2012 5:55 pm
Location:Raskrsce kod Higijenskog zavoda
Contact: Yahoo Messenger

Re: POMOSSS!!!

Tue Jun 18, 2013 8:13 am

Izgleda da je do patch-a ja bi ti preporucio da re-install igricu i opet sve uradiš u ovome redosljedu:
1. Instaliraj igru
2.Patch http://www.gamefront.com/files/20808336/Bettlefold
3.Download Nexus BF.

I trebalo raditi. :)
Image
Image
Moje je srce hotel Nacional, u njemu soba, nema im broja, za svaku moju ljubav po jedna, a do te svake po jedna tvoja.

THE ANGEL OF DEAD
Posts:4
Joined:Tue Jun 18, 2013 12:36 am

Re: POMOSSS!!!

Tue Jun 18, 2013 3:34 pm

Probacu tnx bro

THE ANGEL OF DEAD
Posts:4
Joined:Tue Jun 18, 2013 12:36 am

Re: POMOSSS!!!

Wed Jun 19, 2013 4:08 am

MindFreak1987 wrote:Izgleda da je do patch-a ja bi ti preporucio da re-install igricu i opet sve uradiš u ovome redosljedu:
1. Instaliraj igru
2.Patch http://www.gamefront.com/files/20808336/Bettlefold
3.Download Nexus BF.

I trebalo raditi. :)



Znaci ovako.Re install od novo.Od kad sam instalirao stavio sum patch sled njega sum ubacio Download Nexus BF v direktorijata gde sum instalirao.Sled tome igra je sakala update vo 795745 versija i update sum napravio i nista.Ne moze da me logne t.e unabale to log in...Kako da opravim multyplayer prosto ne znam.Nadam se da mi pomozes pozz

User avatar
dgudovic
Posts:396
Joined:Fri Feb 15, 2013 7:42 am

Re: POMOSSS!!!

Wed Jun 19, 2013 7:36 pm

Momak pusti mind freeka do sad te trebo banat btw XD piracy ˝nije˝ supported ovdje ali problem sta se nemozes logirat je jel imas space u imenu ;) nemos imat specialne charactere kao _:.;,?*?$%&/()=‚_SPACE_ itd ;)
Knifing noobs all day long
_/\_ Dubstep ._. Dubstep_/\_

THE ANGEL OF DEAD
Posts:4
Joined:Tue Jun 18, 2013 12:36 am

Re: POMOSSS!!!

Wed Jun 19, 2013 11:36 pm

dgudovic wrote:Momak pusti mind freeka do sad te trebo banat btw XD piracy ˝nije˝ supported ovdje ali problem sta se nemozes logirat je jel imas space u imenu ;) nemos imat specialne charactere kao _:.;,?*?$%&/()=‚_SPACE_ itd ;)




To je i biloo imao sam space u ime i sve se opravio hvala braca pozzz iz Makedonija

User avatar
MindFreak1987
Posts:326
Joined:Mon Dec 24, 2012 5:55 pm
Location:Raskrsce kod Higijenskog zavoda
Contact: Yahoo Messenger

Re: POMOSSS!!!

Thu Jun 20, 2013 9:51 am

dgudovic wrote:Momak pusti mind freeka do sad te trebo banat btw XD piracy ˝nije˝ supported ovdje ali problem sta se nemozes logirat je jel imas space u imenu ;) nemos imat specialne charactere kao _:.;,?*?$%&/()=‚_SPACE_ itd ;)

Jesil ti normalan upravo sam sa njim to rješio preko PM-a a ti mi tu nešto pišeš (piracy ovo ono) znam ja bolan što ti mene mrziš ... a ja samo pokušavam covjeku pomoci a ne ban-at ga zbog "piracy"...

Ponašaj se ba normalno ili ceš stavrno dobit ban.

P.S evo ti slika
Attachments
pomoc.PNG
pomoc.PNG (43.72KiB)Viewed 8884 times
Image
Image
Moje je srce hotel Nacional, u njemu soba, nema im broja, za svaku moju ljubav po jedna, a do te svake po jedna tvoja.

User avatar
dgudovic
Posts:396
Joined:Fri Feb 15, 2013 7:42 am

Re: POMOSSS!!!

Thu Jun 27, 2013 6:12 am

Ja tu nigdje nevidim da si mu ti rekao da je do nika ;) tebi se zahvalio jel si probao da mu pomognes , a ja ti se nebih zahvalio , jel da sam te poslusao morao bih da potrosim 5 sati skidajuci BFBC2, nisam prije odgovorio jel sam banovan bio ;) , vidis ako neko nesto sam provali ili mu neko drugi kaze , ti mu nisi pomogao , nego taj koji mu je rekao . ;) Ja tebe ne mrzim , samo sam provalio jedan "pattern" u EN i sve je gori i gori , pojma nemas sta ti pricam , a i netrebas da imas. ;)
Knifing noobs all day long
_/\_ Dubstep ._. Dubstep_/\_

User avatar
MindFreak1987
Posts:326
Joined:Mon Dec 24, 2012 5:55 pm
Location:Raskrsce kod Higijenskog zavoda
Contact: Yahoo Messenger

Re: POMOSSS!!!

Thu Jun 27, 2013 12:53 pm

Uredu nije potrebno svađanje niti ce ga biti. :)
Rješen problem. Hvala "dgudovic-u" na rješenju.

// LOCK
Image
Image
Moje je srce hotel Nacional, u njemu soba, nema im broja, za svaku moju ljubav po jedna, a do te svake po jedna tvoja.

Return to “Serbian, Bosnian, Croatian”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests