WARNING: The forum is now in read-only mode as we will soon be transitioning to different forum software. Feel free to join our Discord server in the meantime.
User avatar
dgudovic
Posts:396
Joined:Fri Feb 15, 2013 7:42 am
Re: Very nice ....

Sat May 18, 2013 7:00 am

disgusting wrote:Auuu sta se pa svadjate kao da je bitno izmeni se samo ime sub foruma u Yugoslavian il tako nesto i resen problem.
A ako ovako nastavite ima da nam ukinu sub forum, nismo ga trazili da bi se svadjali ovde nego da bi delili iskustva i ostale stvari...

+1
Knifing noobs all day long
_/\_ Dubstep ._. Dubstep_/\_

User avatar
mare
Posts:50
Joined:Thu Dec 27, 2012 7:48 pm
Location:Serbia

Re: Very nice ....

Tue Jul 02, 2013 9:48 am

Ja bi tebe banovao za to kretencine lepo si vaspitan nema sta

User avatar
dgudovic
Posts:396
Joined:Fri Feb 15, 2013 7:42 am

Re: Very nice ....

Tue Jul 02, 2013 5:37 pm

mare wrote:Ja bi tebe banovao za to kretencine lepo si vaspitan nema sta

Agh : ""Shit rain "":
-1st Nisi staff nemos me banat ;*
-2nd I da mozes zabole me kurac , ko si ti da preispitavas moje vaspitanje bre , nikad me nisi ni vidio/la , ma idi bre.
-3rd Probudio si post star 2 mjeseca , da li si ti normalan ?
-4th daj bre lock vise ovo vrijeme je
P.S :
MidFreak srao sam ti iz 2 BEEPBOP : 1st bio sam pijan :P 2nd Iznerviralo me sta si dobio moda a ja predlozio stvar , al boli me kurac za to.
ajde sad
_LOCK ovo pls . a ti mare .... ti si majke mi retardiran/a

//Warn //Lock

Od sada nema više ovakvih svađa.
Knifing noobs all day long
_/\_ Dubstep ._. Dubstep_/\_

prpa
Posts:35
Joined:Thu Mar 21, 2013 2:14 pm

Re: Very nice ....

Wed Jul 03, 2013 12:23 pm

zanima me samo jedna stvar, koliko imas godina?

User avatar
dgudovic
Posts:396
Joined:Fri Feb 15, 2013 7:42 am

Re: Very nice ....

Wed Jul 03, 2013 3:27 pm

prpa wrote:zanima me samo jedna stvar, koliko imas godina?

Zanima i mene .
Knifing noobs all day long
_/\_ Dubstep ._. Dubstep_/\_

prpa
Posts:35
Joined:Thu Mar 21, 2013 2:14 pm

Re: Very nice ....

Thu Jul 04, 2013 12:15 pm

Ako nisi napunio 20, tvoje se ponasanje donekle moze objesniti nezreloscu. Nije bas neki BEEPBOP, al sto je tu je. Ako imas preko 20 onda je to druga prica. Zanima me da znam kako da se postavim.
Za <20god: Pokusao sam ti vec reci prije, pokusavam i sad, nema potrebe za tako agresivnim stavom, suvisan je. Ovdje smo da se druzimo i zajebavamo, dogovorimo neku partiju zajedno i slicno.
Za >20god: Nema potrebe da te netko vidi/upozna da bi vidio da se ponasas za ban, dovoljno je da procita tvoje postove. Osim ako mislis da se ovdje ponasas drukcije nego u RL, u sto necu ulaziti zasada. Kazes da te boli kurac sto nisi moderator iako si ti predlozio podforum, a u istoj recenici jos govoris kako te to iznerviralo. Posto si ipak to spomenuo, ne boli te kurac nego s tim imas problem. Kako si to napisao tek kad si bio pijan znaci da nemas muda. Onaj smajlic govori kako mislis da si cool kad se napijes, nedostatak isprike MindFreaku ukazuje na nezrelost, koristenjem psovki i jakih izraza pokusavas nadomjestiti nedostatak argumenata.

Dakle, koje je od tog dvoje?

User avatar
dgudovic
Posts:396
Joined:Fri Feb 15, 2013 7:42 am

Re: Very nice ....

Thu Jul 04, 2013 8:48 pm

prpa wrote:Ako nisi napunio 20, tvoje se ponasanje donekle moze objesniti nezreloscu. Nije bas neki BEEPBOP, al sto je tu je. Ako imas preko 20 onda je to druga prica. Zanima me da znam kako da se postavim.
Za <20god: Pokusao sam ti vec reci prije, pokusavam i sad, nema potrebe za tako agresivnim stavom, suvisan je. Ovdje smo da se druzimo i zajebavamo, dogovorimo neku partiju zajedno i slicno.
Za >20god: Nema potrebe da te netko vidi/upozna da bi vidio da se ponasas za ban, dovoljno je da procita tvoje postove. Osim ako mislis da se ovdje ponasas drukcije nego u RL, u sto necu ulaziti zasada. Kazes da te boli kurac sto nisi moderator iako si ti predlozio podforum, a u istoj recenici jos govoris kako te to iznerviralo. Posto si ipak to spomenuo, ne boli te kurac nego s tim imas problem. Kako si to napisao tek kad si bio pijan znaci da nemas muda. Onaj smajlic govori kako mislis da si cool kad se napijes, nedostatak isprike MindFreaku ukazuje na nezrelost, koristenjem psovki i jakih izraza pokusavas nadomjestiti nedostatak argumenata.

Dakle, koje je od tog dvoje?

Agh , imam 17 godina , zbog cega se to smatra nezreloscu ?
Knifing noobs all day long
_/\_ Dubstep ._. Dubstep_/\_

User avatar
SylarTL
Posts:202
Joined:Sat Apr 27, 2013 7:07 pm
Location:Belgrade, Serbia
Contact: Website

Re: Very nice ....

Thu Jul 04, 2013 10:12 pm

neki jesu mada stvarno ne znam zasto ta granica,sve zavisi od osobe

prpa
Posts:35
Joined:Thu Mar 21, 2013 2:14 pm

Re: Very nice ....

Fri Jul 05, 2013 5:28 am

SylarTL wrote:neki jesu mada stvarno ne znam zasto ta granica,sve zavisi od osobe

granica nije striktna, al je manje-više otprilike tu negdje (plus/minus 2-3 godine)

dgudovic wrote:Agh , imam 17 godina , zbog cega se to smatra nezreloscu ?

ne smatra se 17 godina nezreloscu, citaj sto pise.

User avatar
dgudovic
Posts:396
Joined:Fri Feb 15, 2013 7:42 am

Re: Very nice ....

Fri Jul 05, 2013 9:30 am

prpa wrote:Ako nisi napunio 20, tvoje se ponasanje donekle moze objesniti nezreloscu

Tu kazes ispod 20 je nezrelost a onda ovdje kazes :
prpa wrote:ne smatra se 17 godina nezreloscu, citaj sto pise.

A da ti prvo odes do neurologa da vidis sta ti je sa mozgom ?
Knifing noobs all day long
_/\_ Dubstep ._. Dubstep_/\_

Return to “Serbian, Bosnian, Croatian”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests