WARNING: The forum is now in read-only mode as we will soon be transitioning to different forum software. Feel free to join our Discord server in the meantime.
MrHans
Posts:3
Joined:Mon May 05, 2014 7:03 pm
Polaków brak...

Tue May 06, 2014 3:53 pm

Zauważyłem że nie ma Polaków na serwerach... a Polskich serwerów brak... gra ktoś jeszcze w tą grę ?

Bosman
Posts:2
Joined:Thu Apr 03, 2014 6:33 pm

Re: Polaków brak...

Wed May 07, 2014 12:01 pm

Są i grają. Po nickach dużo widać.

MrHans
Posts:3
Joined:Mon May 05, 2014 7:03 pm

Re: Polaków brak...

Wed May 07, 2014 12:35 pm

jest niby taki serwer noobteam gdzie grają Polacy ale tam jest jedna mapa cały czas... nudą wieje.
A tak to ani grając w dodatek vietnam ani ogólnie nie spotykam żadnych polaków...

harcok66
Posts:4
Joined:Sun Apr 13, 2014 4:58 pm

Re: Polaków brak...

Fri May 09, 2014 4:21 pm

Polacy są, mam nawet dowód w postaci nieśmiertelników.

MrHans
Posts:3
Joined:Mon May 05, 2014 7:03 pm

Re: Polaków brak...

Fri May 09, 2014 5:21 pm

Teraz już mi to lotto czy grają Polacy czy nie, znudziła mnie ta gra, jedno i to samo w kółko, te same mapy, cały czas, polskich serwerów brak oprócz jednego ale tam to już małolaci sami grają i zbyt chyba w życiu nie mają co robić, cały dzień grać w jedną mapę przez cały czas to nawet niedzielnego gracza nudzi, grę wywaliłem z systemu, zainstalowałem sobie Tom Clancy's Ghost Recon Phantoms i gra jest zajebista naszych Polaków masa

jebsiaczek
Posts:33
Joined:Tue Sep 24, 2013 6:16 am

Re: Polaków brak...

Wed May 21, 2014 8:27 pm

Na noobteam srv nie ma zasobów na inne mapy i więcej slotów, niestety.
W przyszłym tyg dojadą nowe CPU z Francji i mam nadzieję, że do tego czasu zdobędę też trochę RAM,
tak się składa że łolparajzo jest najbardziej dopracowaną mapą a i tak przy 16 slotach
potrafi nam lagować...

Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to dołożę i mapy i slotów.

harcok66
Posts:4
Joined:Sun Apr 13, 2014 4:58 pm

Re: Polaków brak...

Thu May 22, 2014 5:51 pm

Mam nadzieję, że pójdzie zgodnie z planem bo z polakami zawsze ciekawiej się gra. Chciałbym pograć po polskim serwerze w trybie Podboju ale mimowszytsko będę szczęśliwy 32 slotami i kilkoma mapami w trybie Rush.

jebsiaczek
Posts:33
Joined:Tue Sep 24, 2013 6:16 am

Re: Polaków brak...

Mon May 26, 2014 9:26 am

Jak na razie idzie prawie zgodnie z planem, na efekty przyjdzie jednak poczekać, nowe CPU w ręku potrzymam
w ten piątek, za to RAM jest gdzieś między EU a USA, wysłany ale nie wiem kiedy dojdzie, 7-12 dni podobno.
Podmianę zrobię jak będę miał komplet, zobaczymy jak się będzie spisywał na 24 slotach i mapach:
valparaiso, laguna prezesa, port valdes i zatoka nelsona, wszystkich map nie wrzucimy.

Pozdrawiam ( h-c-w-d ;) )

PS wolicie po jednej rundzie z każdej mapy czy po dwie ?

piecia10
Posts:1
Joined:Fri Mar 15, 2013 9:07 pm

Re: Polaków brak...

Wed May 28, 2014 6:52 am

Siemanko, możliwe jest jakoś zeby ktoś się zają dodaniem nowych broni albo jej modyfikacji ( lepszy realny wygląd )
lub jakieś nowe mapy lub coś wgl nowego ?

jebsiaczek
Posts:33
Joined:Tue Sep 24, 2013 6:16 am

Re: Polaków brak...

Wed May 28, 2014 7:37 pm

Siemanko,
tak, to na temat tego wątku... nic nie szkodzi.

Nowych broni, np jakich (brakuje)?
Grafikę w innych grach czasem poprawia mod od zapaleńca(ów), szukam takich okresowo - nie znalazłem.
Nowe mapy są jak najbardziej możliwe, ale w teorii, w praktyce osobiście wątpię by powstała 24-ta
(o ile dobrze wiem, jest 17-podstawka i 6-vietnam, głowy nie dam).
W ogóle coś nowego ? Jeden z graczy wie jak dostawić np śmigłowiec bojowy na lagunę presa,
czy to było by zadowalające dla ciebie, nie wiem (ale powinno), mieści się w kategorii ostatniego pytania,
cycat: "...lub coś wgl nowego..."

Return to “Polish”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests