WARNING: The forum is now in read-only mode as we will soon be transitioning to different forum software. Feel free to join our Discord server in the meantime.
jebsiaczek
Posts:33
Joined:Tue Sep 24, 2013 6:16 am
Serwer na linux

Wed Mar 05, 2014 3:40 pm

Witam,
jakiś czas temu postawiłem kilka srv na Linux. Działało to bdb gdyby nie jeden haczyk,
po skończonej rundzie albo serwer podsumował wszystko i było ok, albo się wywalił,
tak mniej więcej pół na pół. Podczas samej rozgrywki za to było wzorowo.
Nie byłem usatfakcjonowany tym faktem, więc je wyłączyłem.
(za to moim zdaniem samo działanie na wine było o wiele lepsze, brak mini lagów itd)
Wszystko to działo się na wine w wersji 1.4 bo na nowszych była regresja siakaś.
Naszło mnie wczoraj sprawdzić z wersją wine 1.7.13 i jak się okazało wstał bez
problemu, zjada ~5% CPU jak nikogo nie ma i nieco ponad 200MB RAM, w procon
mam informację, że połączył się do PLASMA i czeka na graczy. Rewelacja, tylko nie można
go znaleźć, tzn wyszukać w grze, żeby dołączyć - dinput8.dll najnowszy.
Zostawiłem go wczoraj włączonego, dziś nadal nie mogę go namierzyć w grze.

Wisienka na torcie:
- dzis widziałem na nim gościa z federacji rosyjskiej, nawet z procon się do niego
zdążyłem odezwać na czacie, jak tam wlazł?
- pozostałe, wszystkie bez wyjątku, serwery które stoją na windzie nie są połączone do
pankbastera a ten mimo to (na 100%) ustawionej opcji PunkBuster=false włącza go
a w procon mam tę opcję zaznaczoną i "na szaro" - nie mogę go wyłączyć, patrząc po logach,
widzę jak łączy się z evenbalance. WTF ??

Log: (i tak co chwila pojawia się co naście sekund)
[UTC 03/05/2014 15:28:27.676] Engine/Game/GameplayCommon/Time/GameTimer.cpp(354): "Main": Info: Time: 950.002 Frames: 300 Slept: 9.49322 Lost: 0 Bad frames: 0
[UTC 03/05/2014 15:28:31.077] Engine/Game/PunkBuster/pbsdk.cpp(1035): "Main": Info: PunkBuster Server: Download Request for htm\wc002305.htm Sent to (BC22.EVENBALANCE.COM) 216.240.146.129

Da się jakoś na siłę wyłączyć (coś skasować?) tego szkodnika ?

Pozdrawiam

--etit--

wtf.png
wtf.png (20.54KiB)Viewed 3169 times

Return to “Polish”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests