WARNING: The forum is now in read-only mode as we will soon be transitioning to different forum software. Feel free to join our Discord server in the meantime.
Stonoga
Posts:2
Joined:Wed Feb 19, 2014 2:37 pm
[Pomocy] Aktualizacja

Wed Feb 19, 2014 2:44 pm

Witam, chciałbym wrócić do tej gry, już pobrałem bf i tym podobne, lecz pojawia się problem, otóż zapoznałem się z tym poradnikiem na YouTube pt. "Jak zagrać na multiplayer w Battlefield Bad Company 2 | AKTUALIZACJA! Link w opisie!" (nie można podać linku) i w opisie tego filmu jest link z aktualizacją gry, niestety plik został usunięty, jak inaczej mogę zaktualizować tą gre?

jebsiaczek
Posts:33
Joined:Tue Sep 24, 2013 6:16 am

Re: [Pomocy] Aktualizacja

Wed Feb 19, 2014 2:58 pm

PW napisz co potrzebujesz dokładnie to wyślę


Stonoga
Posts:2
Joined:Wed Feb 19, 2014 2:37 pm

Re: [Pomocy] Aktualizacja

Thu Feb 20, 2014 12:21 pm

Wielkie dzięki :), można zamknąć. Chociaż w sumie, takie ostatnie jedno pytanie jeśli można, gdyż te pliki się zmieniły i chciałbym się upewnić czy dobrze myślę. Najpierw pobieramy gre z torentów, już mam ją pobraną. Następnie używamy patcha, który mi wysłał Cactus, a ostatecznie wklejamy pliczek ProjectRomeb866 do folderu z grą, tak? :) Z góry dziękuję i przepraszam za kłopot.

jebsiaczek
Posts:33
Joined:Tue Sep 24, 2013 6:16 am

Re: [Pomocy] Aktualizacja

Sat Feb 22, 2014 5:25 pm

Stonoga wrote:Wielkie dzięki :), można zamknąć. Chociaż w sumie, takie ostatnie jedno pytanie jeśli można, gdyż te pliki się zmieniły i chciałbym się upewnić czy dobrze myślę. Najpierw pobieramy gre z torentów, już mam ją pobraną. Następnie używamy patcha, który mi wysłał Cactus, a ostatecznie rozpakowujemy zip'a i wklejamy pliczek ProjectRomeb866 dinput8.dll do folderu z grą, tak? :) Z góry dziękuję i przepraszam za kłopot.


Na zielono OK a na czerwono źle.

Return to “Polish”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests