WARNING: The forum is now in read-only mode as we will soon be transitioning to different forum software. Feel free to join our Discord server in the meantime.
polishkox
Posts:3
Joined:Sat Nov 02, 2013 8:35 am
Nie da się połączyć z Project Rome

Fri Jan 17, 2014 8:28 am

Witam!
Chciałbym was zapytać czy tylko u mnie na początku pojawia się taki obrazek gdzie pisze:

The Project ROme Master server seems to be unreachable

Czy to znaczy że serwery off?
Nigdy mi się coś takiego nie przydarzyło, proszę o pomoc!!

szym1121
Posts:1
Joined:Mon Jan 13, 2014 3:56 pm

Re: Nie da się połączyć z Project Rome

Fri Jan 17, 2014 1:38 pm

Mam to samo, więc to nic osobistego :)

Ignacy
Posts:3
Joined:Fri Apr 05, 2013 6:07 pm

Re: Nie da się połączyć z Project Rome

Sat Jan 18, 2014 9:54 am

juz tak mialem wczesniej, to chyba znaczy ze robia cos z serverem moze jakias archwizacja, jakies poł roku temu przez 3 dni tak bylo... ale ruszylo. Tylko ze poprzednio dawali info na stronie emulatornexus ze robia cos z serweami, teraz nie widze nic (??)... ale ja bym zachowal zimna krew nic nie reinstalował tylko poczekał.

User avatar
Pitereo
Posts:22
Joined:Fri Apr 26, 2013 4:40 pm
Location:Poland

Re: Nie da się połączyć z Project Rome

Sat Jan 18, 2014 11:19 am

Ignacy dobrze gada pare mieiecy temu też tak było i wróciło do normy, gdy wykakuje taki komunika to znaczy to tylko, ze pracuja nad serwerami projektu rome.

User avatar
Mysteryzone
Posts:12
Joined:Tue Dec 18, 2012 4:57 pm
Location:Poland

Re: Nie da się połączyć z Project Rome

Sat Jan 18, 2014 11:46 am

Tak jak mówią przedmówcy, serwery są wyłączone i pewnie coś tam majstrują możliwe, że wprowadzają nowe usprawnienia albo będzie nowa aktualizacja. Chwilowo to tylko gdybanie i spekulacja trzeba teraz czekać, aż je włączą i wtedy się przekonamy po co to robili :)

polishkox
Posts:3
Joined:Sat Nov 02, 2013 8:35 am

Re: Nie da się połączyć z Project Rome

Sat Jan 18, 2014 1:07 pm

Dzięki wszytstkim za pomoc :mrgreen: .Czyli po prostu coś w serwerze majstrują. Nigdy wcześniej się z czymś takim nie spotkałem dlatego mnie to zadziwiło.

Return to “Polish”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests