WARNING: The forum is now in read-only mode as we will soon be transitioning to different forum software. Feel free to join our Discord server in the meantime.
Alkas
Posts:2
Joined:Sun Jul 21, 2013 9:35 am
Problem z językiem polskim w BF BC2

Mon Jul 22, 2013 5:10 pm

Witam,
pobrałem niedawno grę BF BC 2 z emulatorem. Gra Niby jest w różnych językach(POL (napisy + dubbing) / ENG / FRE / GER / ITA / SPA / RUS) i jest to prawdą jednak tylko przy instalacji, oraz oknie startowym. Kiedy włączam grę jest język angielski. Szukałem w opcjach żeby to zmienić, ale nigdzie nie znalazłem takich ustawień. Czy jest możliwość żeby jakoś zmienić język gry na polski? O ile w MP język angielski nie przeszkadza to w singla gra się o niebo przyjemniej rozumiejąc fabułę.
Proszę o jakieś rady i z góry dziękuję za pomoc.

Edit:
Na forum znalazłem tylko jeden temat z podobnym problemem(ten) jednak żaden z przedstawionych w nim sposobów mi nie pomógł :(

User avatar
Pitereo
Posts:22
Joined:Fri Apr 26, 2013 4:40 pm
Location:Poland

Re: Problem z językiem polskim w BF BC2

Thu Jul 25, 2013 11:25 am

Spróbuj zmienić język w rejestrze, masz tutaj link do pliku spolszczającego grę: http://chomikuj.pl/kryperkon/SPOLSZCZEN ... olszczenie . Ja na przyklad już zmieniłem grę na język angielski bo rzygałem już polskim dubbingiem w BC2.

Return to “Polish”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests