WARNING: The forum is now in read-only mode as we will soon be transitioning to different forum software. Feel free to join our Discord server in the meantime.
User avatar
riddick
Posts:17
Joined:Mon Dec 17, 2012 10:49 pm
Location:Romania
Reduceri de vara pe Steam

Tue Jun 27, 2017 12:21 pm

A cumparat pachetul bad company2, dlc-u vietnam si specact kit upgrade la 5, 48, ultima data cand a fost reducere in 2016 noiembr. decembr...parca era 7,26 toate, nu am card ca daca aveam luam pe origin, da asa sunt astia de la origin prosti ca vor jocuri doar de pe card, ASTA E NO PROBLEM.
Am luat un steam card de 10 dolari, de la un terminal de plati facturi care are si Steam si pe bonu emis de aparat am avut un cod pin pe care l-am adaugat la redeem a steam wallet code, dupa ceia am pus adresa si codu postal si dupa din 10 dolari a convertit in 8,79 euro, aici am dat ceva in plus da nu ma supara pt ca de mult vroiam sa cumpara singuru joc, parea mea mai bun decat si battlefield 3pe care il am in origin din martie 2015 premium edition acolo sunt bota prea multe detalii si nu reuseswc sa il joc cu placere, de fapt seaman prea mult cu call of duty mw 3, dar consuma resurse in draci, trebuie quad core eu avand core 2 duo E8400 un nucleu la 2,4 si unu la 3.0 ghz, pt ca placa mea de baza gigabyte ga 945 gcmx -s2 din 2007(doar 1066 fsb si poate buta la 1333 dar cade jocu cand nu te astepti) nu merge stabil la 1333 mh fsb care E8400 e fsb nativ standard poate o sa cumpar o placa cu chipset g41 cu 8 giga ram ddr3 da risc sa iau plasa la mana a doua..o sa vad eu, mia mai ramas din aia 3,50 euro si am luat burnout paradise ultimate box tot asa la reducere, grafica super tot asa vechi jocu...:))))) am jucat pe serverele dice si deja in 5-6 ore am 50 level..
Image

Return to “Romanian”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests