WARNING: The forum is now in read-only mode as we will soon be transitioning to different forum software. Feel free to join our Discord server in the meantime.
User avatar
rohunter
Posts:181
Joined:Tue Dec 18, 2012 10:35 pm
Community Map pack BETA

Mon Jan 06, 2014 6:25 am


Community Map Pack Beta reprezinta efforul comunitattii Nexus
Acesta contine urmatoarele modificari

Harti noi !!
Lost City, Desert Raid, Atacama Desert Night, Arica Harbor Night, IAR DIN vietnam Vantage Point Night, Hill 137 Night ,Phu Bai Valley Night , Operation Hastings Night


Multumiri catre : Nexus emulator, Mordor HQ, Rukqoa/Frankelstner pentru editor ,Emiliano, V-12 power, Rodney. Dar si studioaului DICE pentru ca nea dat BC2 totodata FU DICE ca nu ni leati dat la potentialul lui maixim !!

badbaubau
Posts:193
Joined:Mon Feb 11, 2013 8:50 am

Re: Community Map pack BETA

Mon Jan 06, 2014 8:52 pm



deci...inca se mai lucreaza :)

User avatar
death_stalker_ak47
Posts:422
Joined:Tue Dec 18, 2012 1:37 pm

Re: Community Map pack BETA

Tue Jan 07, 2014 3:56 pm

Felicitari pentru munca depusa. Pentru asta exista Nexus,(moding), speram sa vedem mai multe astfel de mod-uri de acum inainte. Inca odata felicitari pentru ceea ce ati realizat.
WARNING

Image

chinezu21
Posts:3
Joined:Tue Jan 15, 2013 3:10 pm

Re: Community Map pack BETA

Tue Jan 14, 2014 8:59 am

pe cand sa ne asteptam ca sunt gata hartile ,oricum sunteti cei mai tari tineti-o tot asa ........

User avatar
Terra.Nova
Posts:56
Joined:Tue Jan 01, 2013 1:44 pm

Re: Community Map pack BETA

Fri Jan 24, 2014 10:56 pm

death_stalker_ak47 wrote:Felicitari pentru munca depusa. Pentru asta exista Nexus,(moding), speram sa vedem mai multe astfel de mod-uri de acum inainte. Inca odata felicitari pentru ceea ce ati realizat.



Salutari Stalkere,

Mda, se pare ca noul an aduce si vesti bune. Fratele Bau isi stoarce neuronii cu hartile. Sa speram ca intr-un viitor apropiat va putea implementa si hartile de single pe multiplay. Asta ar schimba cu mult in bine gameplayul. In afara de dimesiunile enorme ale hartilor de single, de posibilitatea de a introduce boti precum in bf2 si foarte multe arme si vehicule care inca nu au fost transbordate pe multiplay, brainiacul nostru de serviciu a fost primul care a reusit sa introduca in joc hartile de noapte. Felicitari Baubaule!!!
O alta veste buna ar fi faptul ca Serverul [TRDS][RO]Maniacs Extended Maps a fost resuscitat azi 24.01.2014.
Pe acest server fratele Bau va putea experimenta alaturi de voi modificarile aduse pe noile harti.

Succes si spor la fraguri!!

O zi buna!
Terra.Nova

User avatar
death_stalker_ak47
Posts:422
Joined:Tue Dec 18, 2012 1:37 pm

Re: Community Map pack BETA

Sat Jan 25, 2014 10:25 am

Verificati blogul lui kiwidog ( http://kiwidog.me/ ), verificati putin subiectele de discutie si trageti voi conzluziile, ce poate insemna pentru Venice IceEditor ( hint: state of warsaw, parca asa se numea)?
WARNING

Image

Return to “Romanian”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 34 guests