WARNING: The forum is now in read-only mode as we will soon be transitioning to different forum software. Feel free to join our Discord server in the meantime.
Galzy
Posts:8
Joined:Sun Feb 24, 2013 4:03 pm
Не се намират сървари

Sun Nov 10, 2013 6:35 pm

Преди играех с релииз на играта изтеглен от замунда. Скоро реших пак да поиграя и направих всичко както е описано,някой неаща дори през два вариянта. Инсталирах играта без да слагам кракове,ъпдейтнах я до последна версия 7xxx нещо си преди това ми беше 5xxx. Пробвах с периферен ъпдейт даден от линкове,пробвах и с този ъпдейтат който си е в играта. След това сложих dll. файла на nexus. Влизам в игра,логвам се успешно и до там,не ми намира сървари. Нито чрез search нито с reset като цъкна. Четох из форума и видях че има и други с този проблем,но навсякъде им отговарят че не се подържа и толерират пиратски копия на играта...е как тогава аз преди играех с пиратски или всички вие сънародници мой също играете с оригинални копия на играта. Ако някой може да ми помогне нека сподели мнение. Благодаря предварително.

User avatar
mizudg
Posts:1620
Joined:Mon Apr 01, 2013 5:09 pm
Location:Bulgaria
Contact: Facebook Skype YouTube

Re: Не се намират сървари

Sun Nov 10, 2013 6:48 pm

Search натисна ли в браузъра ?
Image

Galzy
Posts:8
Joined:Sun Feb 24, 2013 4:03 pm

Re: Не се намират сървари

Sun Nov 10, 2013 7:54 pm

хмм,смисъл? Да потърся чрез search подобна тема или какво по-точно? Иначе вътре в самата игра,да натискам search и нищо. Колкото и пъти да го натискам няма резултат. Не ми показва сърври.

User avatar
mizudg
Posts:1620
Joined:Mon Apr 01, 2013 5:09 pm
Location:Bulgaria
Contact: Facebook Skype YouTube

Re: Не се намират сървари

Sun Nov 10, 2013 8:06 pm

Ако наистина си ъпдейтнал и сложил най-новия .dll, значи може да е от портовете ти. Там вече не мога да ти помогна тъй като на Comnet не дават да се пипат настройките и нз как да ги оправиш
Image

Galzy
Posts:8
Joined:Sun Feb 24, 2013 4:03 pm

Re: Не се намират сървари

Sun Nov 10, 2013 8:15 pm

Намерих отговор на един българин,че може да си е от самите тяхни сървари. Трябва да се съберат поне 3-ма от екипа и да реснат сърварите.Надявам се да е от това. Благодаря все пак за помоща.

User avatar
mizudg
Posts:1620
Joined:Mon Apr 01, 2013 5:09 pm
Location:Bulgaria
Contact: Facebook Skype YouTube

Re: Не се намират сървари

Sun Nov 10, 2013 8:16 pm

Не е от това...

bf/?stats

Тук можеш да видиш, че има хора, които играят и не са малко. От теб е проблема..
Image

Galzy
Posts:8
Joined:Sun Feb 24, 2013 4:03 pm

Re: Не се намират сървари

Sun Nov 10, 2013 8:26 pm

С изключен firewall съм,следователно няма нужда да отварям портове там нали? Остава да се види нещо през рутера може би?

User avatar
borisdali
Posts:73
Joined:Tue Dec 18, 2012 3:15 pm

Re: Не се намират сървари

Mon Nov 11, 2013 4:10 pm

Така при мен имаше същия проблем и ето какво направих търсиш къде са ти файловете за настройките на играта който се запаметяват автоматично след всяко пускане на играта обикновенно са във С\Потребители\Моите документи\BFBC2 , триеш всички файлове и пускаш играта отново та тя пак си създава нови настройки и след това не трябва да имаш проблем с намирането на сървъри. http://imageshack.com/a/img34/9796/slnl.png

Galzy
Posts:8
Joined:Sun Feb 24, 2013 4:03 pm

Re: Не се намират сървари

Mon Nov 11, 2013 8:01 pm

Ааааа...не издържам не става отново. Изтрих всички файлове за настройки които са три в действителност. Какво се случва?! Благодаря все пак за помоща.

User avatar
borisdali
Posts:73
Joined:Tue Dec 18, 2012 3:15 pm

Re: Не се намират сървари

Tue Nov 12, 2013 5:02 pm

EEE не знам пич , при мен така стана но, може би трябва да преинсталираш играта направи ли,го като вариант???

Return to “Bulgarian”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests