WARNING: The forum is now in read-only mode as we will soon be transitioning to different forum software. Feel free to join our Discord server in the meantime.
Borislav
Posts:19
Joined:Mon Sep 02, 2013 11:54 pm
Re: Bed Companion 2 има ли играещи?

Wed Sep 04, 2013 9:44 pm

Svet ако не сам се регистрирал в OPEN BETA на Venice ще мога ли да играя CLOSE BETA ?

User avatar
mizudg
Posts:1620
Joined:Mon Apr 01, 2013 5:09 pm
Location:Bulgaria
Contact: Facebook Skype YouTube

Re: Bed Companion 2 има ли играещи?

Wed Sep 04, 2013 10:18 pm

Няма да можеш да играеш Closed Beta, защото си закъснял със записването. Open Beta-та си е отворена за всички щом излезе. Трябва ти само легитимен акаунт и за двете, както и за продуктът, който ще представлява след това. Регистрацията за Closed Beta е затворена отдавна и моля те, спри да питаш, защото ти се размина предупреждението, но Свет сериозно го обмисляше..
Image

ne0lit
Posts:5
Joined:Tue Feb 19, 2013 2:28 pm

Re: Bed Companion 2 има ли играещи?

Tue Sep 10, 2013 4:03 pm

Borislav wrote:Svet ако не сам се регистрирал в OPEN BETA на Venice ще мога ли да играя CLOSE BETA ?

успами целия форум...като толкова ти се цъка BF3,да ти кажа само,че преди половин месец в humle bundle за 5 долара,я даваха играта...

User avatar
danail612
Posts:5
Joined:Mon May 20, 2013 2:16 pm

Re: Bed Companion 2 има ли играещи?

Fri Sep 13, 2013 11:24 am

BF3 съм я играл на мулти, наистина си заслужава парите, дори само стандартната версия има доста карти и оръжия.
Иначе по темата маи не ви се цъка BC 2 :D, никой ли не играе?
Ако на някой му се цъка може да ме добави в играта, ник неима ми е: danail613

User avatar
Ferlius
Posts:1
Joined:Tue Dec 25, 2012 1:00 am

Re: Bed Companion 2 има ли играещи?

Sat Nov 23, 2013 11:30 pm

Аз и още няколко приятеля играем заедно доста често, някой ако иска може да се свърже да играем заедно, ще се радвам. Обожавам отборната игра! Skype: demon_slayer93


(Кефи ме как всеки пише по темата :D)

User avatar
danail612
Posts:5
Joined:Mon May 20, 2013 2:16 pm

Re: Bed Companion 2 има ли играещи?

Tue Dec 03, 2013 12:52 pm

Ferlius wrote:Аз и още няколко приятеля играем заедно доста често, някой ако иска може да се свърже да играем заедно, ще се радвам. Обожавам отборната игра! Skype: demon_slayer93


(Кефи ме как всеки пише по темата :D)


Супер :) ще се радвам да поиграем, тези дни почти всеки ден играя с един приятел, най- често rush пускаме; слагаме си клан таг: "Bulgaria" предлагам всички които играят да си слагат този таг, та да се знаем :)

SlavaBG
Posts:9
Joined:Tue Dec 24, 2013 4:01 pm

Re: Bed Companion 2 има ли играещи?

Thu Jan 02, 2014 7:53 am

И аз мисля, че е добра идея да се играе с приятели или познати. Но като влезем в сървар двама човека много често почти винаги сме от различни отбори и трябва да чакаме да влезе или излезе някой за да може да се прехвърлим да играем заедно. Та четири човека едва ли биха могли да влезат от един отбор толкова лесно или аз бъркам някъде?

beastybell
Posts:52
Joined:Mon Dec 17, 2012 4:16 pm

Re: Bed Companion 2 има ли играещи?

Thu Jan 02, 2014 9:46 am

Може, ако си направим сървър! 8-)

SlavaBG
Posts:9
Joined:Tue Dec 24, 2013 4:01 pm

Re: Bed Companion 2 има ли играещи?

Sun Jan 12, 2014 3:48 pm

Я кажете от къде мога да си купя бед компаньона и воабще има ли смисъл, има ли сървъри и тн. Благодаря.

User avatar
mizudg
Posts:1620
Joined:Mon Apr 01, 2013 5:09 pm
Location:Bulgaria
Contact: Facebook Skype YouTube

Re: Bed Companion 2 има ли играещи?

Sun Jan 12, 2014 4:03 pm

Честно да ти кажа, може да не я купуваш, но ако искаш да я взимаш, вече е доста евтинка. Оригиналните сървъри са доста, но в Нексус си има достатъчно. Ако я вземеш, получаваш 2x повече сървъри един вид и повече хора. Но аз лично не играя БЦ2 толкова вече, а когато я играя е в Нексус и винаги има това, което ми се играе. Не знам.. лично аз не бих си я купил на този етап.
Image

Return to “Bulgarian”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests