WARNING: The forum is now in read-only mode as we will soon be transitioning to different forum software. Feel free to join our Discord server in the meantime.
User avatar
danail612
Posts:5
Joined:Mon May 20, 2013 2:16 pm
Bad Company 2 има ли играещи?

Wed Aug 28, 2013 11:42 am

Здравейте съфорумници, има ли играещи БЦ2, аз редовно си цъкам вече от доста време и доста съм я играл, но съм все още толкова зарибен по мултито на играта, ако има желаещи може да си правим някакви срещи, да направим squad-че много ще ме зарадвате :)

User avatar
borisdali
Posts:73
Joined:Tue Dec 18, 2012 3:15 pm

Re: Bed Companion 2 ima li igraeshti?

Sun Sep 01, 2013 9:39 pm

Здравей аз играя от около 1 година във сърварите на НЕКСЪС и, много рядко се събираме тук,там българи много ще се радвам да се съберем само от БГ и да направим няколко мача.НО като цяло гледам че, няма много активни от БГ като гледам форума.АКО искаш добави ме във скайп: rado-791 :)

Borislav
Posts:19
Joined:Mon Sep 02, 2013 11:54 pm

Re: Bed Companion 2 ima li igraeshti?

Tue Sep 03, 2013 12:07 am

Здравейте от няколко дни гледам в нета Battlefield 3 клипове и реших да погледам в нета
гледам - 117 лв - 120 лв
а Американците купуват някакви кодове за по 5 долара
някоя може ли да ми каже начините за плащане защото сам на 16 и нямам карта

User avatar
borisdali
Posts:73
Joined:Tue Dec 18, 2012 3:15 pm

Re: Bed Companion 2 ima li igraeshti?

Tue Sep 03, 2013 1:58 pm

Borislav wrote:Здравейте от няколко дни гледам в нета Bettlefold 3 клипове и реших да погледам в нета
гледам - 117 лв - 120 лв
а Американците купуват някакви кодове за по 5 долара
някоя може ли да ми каже начините за плащане защото сам на 16 и нямам карта

Здравей ако искаш само обикновенното издание без длс-тата то понякога го има наразпродажба в ORIGIN за по 9 евро но ако искаш премиума тогава вече е доста по скъпо ,ако имаш някой твой познат с карта може той да ти я поръча ако ли не търси я в онлайн магазини който имат опция за плащане при доставка и си готов.

Borislav
Posts:19
Joined:Mon Sep 02, 2013 11:54 pm

Re: Bed Companion 2 ima li igraeshti?

Tue Sep 03, 2013 2:56 pm

borisdali wrote:
Borislav wrote:Здравейте от няколко дни гледам в нета Bettlefold 3 клипове и реших да погледам в нета
гледам - 117 лв - 120 лв
а Американците купуват някакви кодове за по 5 долара
някоя може ли да ми каже начините за плащане защото сам на 16 и нямам карта

Здравей ако искаш само обикновенното издание без длс-тата то понякога го има наразпродажба в Origami за по 9 евро но ако искаш премиума тогава вече е доста по скъпо ,ако имаш някой твой познат с карта може той да ти я поръча ако ли не търси я в онлайн магазини който имат опция за плащане при доставка и си готов.

Благодаря много но колко ще струва за да мога да играя мулти?

User avatar
borisdali
Posts:73
Joined:Tue Dec 18, 2012 3:15 pm

Re: Bed Companion 2 има ли играещи?

Tue Sep 03, 2013 4:36 pm

В момента е на цена от 35 евро говоря за премиум изданието със 5 длс-та във Ориджин.Мултиплеар можеш да играеш и с обикновенното издание и с Премиум изданието разликата е в цената и в това че Премиума има много повече карти.

User avatar
mizudg
Posts:1620
Joined:Mon Apr 01, 2013 5:09 pm
Location:Bulgaria
Contact: Facebook Skype YouTube

Re: Bed Companion 2 има ли играещи?

Tue Sep 03, 2013 4:48 pm

Само не лъжи момчето, к? :lol:

В момента е $19,99 в Амазон и ще остане така още няколко дни (Digital). Да не говорим колко сайта за евтини ключове има, може да пробваш:
http://cdkeyprices.com/product/Battlefi ... D-Key.html

или този

http://www.allkeyshop.com/blog/buy-batt ... re-prices/

тук само сравняват цените, но всички магазини в тези 2 сайта са отличени за бачкащи и немамещи. Ако искаш може и да си купиш играта и отделно Premium, ако това ще ти излезе по-евтино, но за всеки случай, със сигурност не е 35 евро или трябва да си луд, за да дадеш толкова за тази бозица КОД-клонинг

П.С. - Не ти трябва Премиум, за да играеш ДЛЦ-тата като излезе Venice. Само оригиналната игра, инсталирана и играна поне веднъж. ДЛЦ файловете могат да се изтеглят и онлайн и тъй като нямат license-check, Venice няма как да проследи дали ги имаш или не и ще ги зачете за купени.
Image

User avatar
borisdali
Posts:73
Joined:Tue Dec 18, 2012 3:15 pm

Re: Bed Companion 2 има ли играещи?

Tue Sep 03, 2013 6:13 pm

"Само не лъжи момчето, к?" :lol: :Kak разбра че, го лъжа само му казвам пък той може да си прецени ключове ли да купува цялата игра ли, негов си проблем,и ако мислиш че ,цената е голяма твой си проблем аз например я взех от ориджин намалена на 9 евро (К) :D

User avatar
mizudg
Posts:1620
Joined:Mon Apr 01, 2013 5:09 pm
Location:Bulgaria
Contact: Facebook Skype YouTube

Re: Bed Companion 2 има ли играещи?

Tue Sep 03, 2013 6:16 pm

borisdali wrote:"Само не лъжи момчето, к?" :lol: :Kak разбра че, го лъжа само му казвам пък той може да си прецени ключове ли да купува цялата игра ли, негов си проблем,и ако мислиш че ,цената е голяма твой си проблем аз например я взех от ориджин намалена на 9 евро (К) :D


35 си е прекалено голяма цена. Това са си 70 лева ей така на вятъра, а може и да даде само 30, че и по-малко за базовата игра и да си я играе колкото си ще. Аз Премиума си го взех за $15, а играта пре-ордър ор Озон, така че не съм кой знае колко назад с нещата. Просто пояснявах, че такива цени са си нереални като има и по-евтин и легитимен вариант. А ако си се обидил от жаргона ми, извинявай..
Image

Borislav
Posts:19
Joined:Mon Sep 02, 2013 11:54 pm

Re: Bed Companion 2 има ли играещи?

Tue Sep 03, 2013 11:15 pm

Момчета искам само 1 :
Да играя Battlefield 3 Мулти с всички карти
ако купя само кода ще мога ли да играя мулти ?

Return to “Bulgarian”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests