WARNING: The forum is now in read-only mode as we will soon be transitioning to different forum software. Feel free to join our Discord server in the meantime.
User avatar
Rijav
Posts:50
Joined:Mon Dec 17, 2012 10:11 pm
Re: Тука можете да споделите вашите проблеми или бъгове в иг

Fri Apr 12, 2013 7:14 am

в такъв случай изтегли пак от сайта пача за баталфилда и го сложи в инсталационната си папка и би трябвало да се оправи

kukera80
Posts:6
Joined:Thu Apr 04, 2013 9:58 pm

Re: Тука можете да споделите вашите проблеми или бъгове в иг

Sat Apr 13, 2013 8:35 am

Здравейте,понеже още съм лаик в играта искам да питам напредналите за моя проблем.Значи играя само снайпер и при екстрите имам освен ц4 експ. и някво рпг ,обаче не ми дава да го ползвам на клавиш 3 се намира,но като го натисна само бинокъл! Стигнал съм до 7левъл и все още не знам как да пусна проклетия парашут като скоча от високо!Също не мие ясно,като реша да съм щурмовак мнооооого рядко се случва ,но как мога да си сложа некъв мерник?Защото гледам играчи с некви червени точки такива мерници?Мерси предварително на отзовалите се!

User avatar
Svet
Posts:401
Joined:Thu Dec 20, 2012 9:25 pm
Location:Varna, Bulgaria

Re: Тука можете да споделите вашите проблеми или бъгове в иг

Sat Apr 13, 2013 9:41 am

kukera80 wrote:Здравейте,понеже още съм лаик в играта искам да питам напредналите за моя проблем.Значи играя само снайпер и при екстрите имам освен ц4 експ. и някво рпг ,обаче не ми дава да го ползвам на клавиш 3 се намира,но като го натисна само бинокъл! Стигнал съм до 7левъл и все още не знам как да пусна проклетия парашут като скоча от високо!Също не мие ясно,като реша да съм щурмовак мнооооого рядко се случва ,но как мога да си сложа некъв мерник?Защото гледам играчи с некви червени точки такива мерници?Мерси предварително на отзовалите се!


Парашута се пуска като падаш и натискаш [space] ;)
Мерниците се отключват за всеки клас отделно :)
Image

Athornez
Posts:2
Joined:Mon Apr 15, 2013 9:15 am

Re: Тука можете да споделите вашите проблеми или бъгове в иг

Tue Apr 16, 2013 10:41 am

Само аз ли получавам "Failed to connect to the Nexusbf master server" или просто сървърите са офлайн?

User avatar
Svet
Posts:401
Joined:Thu Dec 20, 2012 9:25 pm
Location:Varna, Bulgaria

Re: Тука можете да споделите вашите проблеми или бъгове в иг

Sat Apr 20, 2013 7:50 pm

Athornez wrote:Само аз ли получавам "Failed to connect to the Nexusbf master server" или просто сървърите са офлайн?

Може би плазмата (главния сървър) е била офлайн, но вечерта всичко си бачкаше ;)
Вече сървърите са много по-стабилни :geek:
Image

kukera80
Posts:6
Joined:Thu Apr 04, 2013 9:58 pm

Re: Тука можете да споделите вашите проблеми или бъгове в иг

Sun Apr 21, 2013 10:24 pm

Здравейте,наложи се да преинсталирам уина и сега като вляза в играта мие на английски.Проблема е че преди я играех на руски понеже него зная,а сега правя вс. по подразбиране!Някий има ли идея как да я направя пак на руски?


User avatar
Svet
Posts:401
Joined:Thu Dec 20, 2012 9:25 pm
Location:Varna, Bulgaria

Re: Тука можете да споделите вашите проблеми или бъгове в иг

Tue Apr 23, 2013 7:23 pm

Може би, ако я преинсталираш, като от сетъпа при инсталацията избереш Руски може и да стане.
Image

No0B SaM
Posts:2
Joined:Sat Jan 19, 2013 12:22 pm

Re: Тука можете да споделите вашите проблеми или бъгове в иг

Tue May 07, 2013 11:02 am

zashto nemoga da se connectna v BG Company a v ostanalite moga ?

Pr0tym1n
Posts:12
Joined:Tue Apr 09, 2013 2:04 pm

Re: Тука можете да споделите вашите проблеми или бъгове в иг

Sat May 25, 2013 4:55 pm

Хора сейфа ми на мултито изчезна не ми се дига левели пак помогнете

Return to “Bulgarian”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests