WARNING: The forum is now in read-only mode as we will soon be transitioning to different forum software. Feel free to join our Discord server in the meantime.
TRIVIUM
Posts:1
Joined:Tue Sep 17, 2013 2:58 am
Re: Тука можете да споделите вашите проблеми или бъгове в иг

Sun Sep 29, 2013 4:22 pm

- Здравейте!

Имам проблем с излизането (показването) на сървърите в Browser-a на играта, по дяволите. Играех до преди няколко месеца без проблем. Имам ресгистриран акаунт, нямам проблеми с логване/влизане на войник (soldier). Пре-записах играта скоро, всички допълнителни файлове из форума за сваляне - инсталирани/сложени, включително най-новите, разбира се. Някаква/и идея/и по въпроса, моля =]

>>> Поразровичках из Firewall Settings-ите на Windows-a ми (7-ца, Professional x 64), та сложих тикче/отметка на самата игра (Public Network), даже спрях напълно защитната стена, но пак няма резултат нещо ={

User avatar
mizudg
Posts:1620
Joined:Mon Apr 01, 2013 5:09 pm
Location:Bulgaria
Contact: Facebook Skype YouTube

Re: Тука можете да споделите вашите проблеми или бъгове в иг

Sun Sep 29, 2013 5:45 pm

TRIVIUM wrote:- Здравейте!

Имам проблем с излизането (показването) на сървърите в Browser-a на играта, по дяволите. Играех до преди няколко месеца без проблем. Имам ресгистриран акаунт, нямам проблеми с логване/влизане на войник (soldier). Пре-записах играта скоро, всички допълнителни файлове из форума за сваляне - инсталирани/сложени, включително най-новите, разбира се. Някаква/и идея/и по въпроса, моля =]

>>> Поразровичках из Firewall Settings-ите на Windows-a ми (7-ца, Professional x 64), та сложих тикче/отметка на самата игра (Public Network), даже спрях напълно защитната стена, но пак няма резултат нещо ={


Натискаш Search и махни филтри, ако имаш.
Image

User avatar
Brendo
Posts:19
Joined:Thu Dec 20, 2012 6:40 pm
Location:Bogota, Columbia. @ Cartagena, Columbi.

Re: Тука можете да споделите вашите проблеми или бъгове в иг

Sun Oct 06, 2013 4:02 pm

Някой да ми даде линк към последният ъпдейт защото този на сайта не работи...
Image

User avatar
Svet
Posts:401
Joined:Thu Dec 20, 2012 9:25 pm
Location:Varna, Bulgaria

Re: Тука можете да споделите вашите проблеми или бъгове в иг

Sun Oct 06, 2013 4:24 pm

Brendo wrote:Някой да ми даде линк към последният ъпдейт защото този на сайта не работи...

Сляп ли си?
Цяла тема съм написал и я държа up to date..... viewtopic.php?f=25&t=4112
Заповядай!
Image

User avatar
Brendo
Posts:19
Joined:Thu Dec 20, 2012 6:40 pm
Location:Bogota, Columbia. @ Cartagena, Columbi.

Re: Тука можете да споделите вашите проблеми или бъгове в иг

Sun Oct 06, 2013 5:39 pm

Svet wrote:
Brendo wrote:Някой да ми даде линк към последният ъпдейт защото този на сайта не работи...

Сляп ли си?
Цяла тема съм написал и я държа up to date..... viewtopic.php?f=25&t=4112
Заповядай!



Антивирусната АВГ! блокира линка и неможе да се свали! ;) пич знам как да си оправя играта нали съм ви мелял 2-3 месеца докато не си взех бф3 а сега и бф4 :D
Image

Galzy
Posts:8
Joined:Sun Feb 24, 2013 4:03 pm

Re: Тука можете да споделите вашите проблеми или бъгове в иг

Sun Nov 10, 2013 8:17 pm

Преди играех с релииз на играта изтеглен от замунда. Скоро реших пак да поиграя и направих всичко както е описано,някой неаща дори през два вариянта. Инсталирах играта без да слагам кракове,ъпдейтнах я до последна версия 7xxx нещо си преди това ми беше 5xxx. Пробвах с периферен ъпдейт даден от линкове,пробвах и с този ъпдейтат който си е в играта. След това сложих dll. файла на nexus. Влизам в игра,логвам се успешно и до там,не ми намира сървари. Нито чрез search нито с reset като цъкна. Четох из форума и видях че има и други с този проблем,но навсякъде им отговарят че не се подържа и толерират пиратски копия на играта...е как тогава аз преди играех с пиратски или всички вие сънародници мой също играете с оригинални копия на играта. Ако някой може да ми помогне нека сподели мнение. Благодаря предварително.

ReStR3p0
Posts:3
Joined:Sat Nov 16, 2013 2:56 pm

Re: Тука можете да споделите вашите проблеми или бъгове в иг

Sat Nov 16, 2013 3:28 pm

Здравейте ! Нов съм , ще помоля някой дами помогне МОЛЯ . НЕ намирам никъде този nexus emulator за BF Bad company 2 дайте лин да го изтегля моля :?

User avatar
Svet
Posts:401
Joined:Thu Dec 20, 2012 9:25 pm
Location:Varna, Bulgaria

Re: Тука можете да споделите вашите проблеми или бъгове в иг

Sat Nov 16, 2013 3:34 pm

ReStR3p0 wrote:Здравейте ! Нов съм , ще помоля някой дами помогне МОЛЯ . НЕ намирам никъде този nexus emulator за BF Bed Companion 2 дайте лин да го изтегля моля :?

viewtopic.php?f=25&t=4112
Image

ReStR3p0
Posts:3
Joined:Sat Nov 16, 2013 2:56 pm

Re: Тука можете да споделите вашите проблеми или бъгове в иг

Sun Nov 17, 2013 3:19 pm

мерсти много :) още вчера съм я бил записал а това rome какво е да не е някаква добавка понеже видях че може и да се играе и Vietnam и Bad Company 2 това да не е подобно на тях или няма нищо общо :D . Наистина не разбирам затова питам търсих в youtube и не намерих да играят rome , това обаче не значи че го няма , а batlefield 3 може ли да се играе пиратска или трябва да е оригинална ?

User avatar
Svet
Posts:401
Joined:Thu Dec 20, 2012 9:25 pm
Location:Varna, Bulgaria

Re: Тука можете да споделите вашите проблеми или бъгове в иг

Sun Nov 17, 2013 3:49 pm

ReStR3p0 wrote:мерсти много :) още вчера съм я бил записал а това rome какво е да не е някаква добавка понеже видях че може и да се играе и Vietnam и Bed Companion 2 това да не е подобно на тях или няма нищо общо :D . Наистина не разбирам затова питам търсих в youtube и не намерих да играят rome , това обаче не значи че го няма , а batlefield 3 може ли да се играе пиратска или трябва да е оригинална ?


Project Rome е името на емулатора на BC2 ;)
BF3 трябва да си я закупиш за да играеш, не може с пиратска версия!
Image

Return to “Bulgarian”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests