WARNING: The forum is now in read-only mode as we will soon be transitioning to different forum software. Feel free to join our Discord server in the meantime.
svetli4a
Posts:2
Joined:Sat Jan 12, 2013 10:48 am
Re: Тука можете да споделите вашите проблеми или бъгове в иг

Mon Jan 14, 2013 11:27 am

Ммм само при мен ли нещо се бъгна от тази сутрин и не ме connect-ва или пипат нещо по сървъра ?

iPwnAsses
Posts:2
Joined:Tue Jan 08, 2013 6:15 pm

Re: Тука можете да споделите вашите проблеми или бъгове в иг

Mon Jan 14, 2013 3:56 pm

Искам да попитам защо като искам да вляза в някой сървър и ми дава някакво съобщение "The connection to game server has been lost" нещо такова и не мога да вляза в почти никои сървър портовете съм ги сложил ако някой може нека помогне ;)

User avatar
ivkoni
Posts:74
Joined:Mon Dec 24, 2012 9:45 pm

Re: Тука можете да споделите вашите проблеми или бъгове в иг

Tue Jan 15, 2013 6:05 pm

iPwnAsses wrote:Искам да попитам защо като искам да вляза в някой сървър и ми дава някакво съобщение "The connection to game server has been lost" нещо такова и не мога да вляза в почти никои сървър портовете съм ги сложил ако някой може нека помогне ;)


До колкото разбрах (всеки го е изпитвал на собствен гръб), това е бъг който идва от емулатора и не показва точният брой играчи в сървъра или има резервирани места (каквото и да значи това).
Image
TwitchTV: Wat4that

iPwnAsses
Posts:2
Joined:Tue Jan 08, 2013 6:15 pm

Re: Тука можете да споделите вашите проблеми или бъгове в иг

Tue Jan 15, 2013 10:34 pm

Здравейте отново сега излезе един много дразнещ проблем когато се опитвам да вляза ми дава грешена парола или име пробвах и с друг акаунт пак същата работа а в форума си влизам с името и паролата някакви идей?

User avatar
ivkoni
Posts:74
Joined:Mon Dec 24, 2012 9:45 pm

Re: Тука можете да споделите вашите проблеми или бъгове в иг

Thu Jan 17, 2013 9:24 am

iPwnAsses wrote:Здравейте отново сега излезе един много дразнещ проблем когато се опитвам да вляза ми дава грешена парола или име пробвах и с друг акаунт пак същата работа а в форума си влизам с името и паролата някакви идей?


Аз го оправям по този начин >> Излизам от акаунта си във форума, след което давам "Забравена парола". Влизам си в пощата и вземам новата. Влизам си във форума с новата парола отивам в опциите на акаунта и сменям паролата примерно на "оригиналната" (старата) парола. И си влизам в играта без проблем.

P.S. Ако не стане от първия път пробвай пак, обикновено става от 2-я
Image
TwitchTV: Wat4that

xGenerationSoul
Posts:2
Joined:Mon Jan 21, 2013 5:13 pm

Re: Тука можете да споделите вашите проблеми или бъгове в иг

Tue Jan 22, 2013 7:52 pm

Имам следния проблем преди 30 мин 1 час макс бях в играта и пуцах ненормално, да обаче след като свърших излезнах и опитах да влезна пак изписа ми "The username and password combination is wrong" wtf!!!??? извинявам се за кирилицата ама много яко се прецака сигурно ако някой може да удари 1 рамо 10x :P

User avatar
ivkoni
Posts:74
Joined:Mon Dec 24, 2012 9:45 pm

Re: Тука можете да споделите вашите проблеми или бъгове в иг

Thu Jan 24, 2013 10:36 am

Прочети коментара, който е точно преди твоя
Image
TwitchTV: Wat4that

User avatar
xheon
Posts:99
Joined:Wed Dec 19, 2012 11:11 am
Location:The Internet™

Re: Тука можете да споделите вашите проблеми или бъгове в иг

Thu Jan 24, 2013 1:42 pm

Аз нямам никакви проблеми :D

User avatar
Svet
Posts:401
Joined:Thu Dec 20, 2012 9:25 pm
Location:Varna, Bulgaria

Re: Тука можете да споделите вашите проблеми или бъгове в иг

Thu Jan 24, 2013 6:34 pm

xheon wrote:Аз нямам никакви проблеми :D


То остава ти да имаш проблеми :lol:
Image

User avatar
ivkoni
Posts:74
Joined:Mon Dec 24, 2012 9:45 pm

Re: Тука можете да споделите вашите проблеми или бъгове в иг

Thu Jan 24, 2013 6:36 pm

Абе за 30 мин вече 3 пъти сменям паролата нещо става. Възможно ли е като те изритат от сървър да се бъгва акаунта и да бърка паролата ?
Image
TwitchTV: Wat4that

Return to “Bulgarian”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests