WARNING: The forum is now in read-only mode as we will soon be transitioning to different forum software. Feel free to join our Discord server in the meantime.
jenky82
Posts:13
Joined:Mon Jan 27, 2014 9:24 pm
Ajmo Igrat!!!!

Fri May 13, 2016 1:18 pm

Pozdrav ekipa, vidim nikakve aktivnosti na forumu u zadnjih godinu dana skoro...
ima li kandidata za fer igru da mlatimo na vlastitom serveru? ja sam uvijek online tako da chiteri brzo ispadnu iz igre...

User avatar
MindFreak1987
Posts:326
Joined:Mon Dec 24, 2012 5:55 pm
Location:Raskrsce kod Higijenskog zavoda
Contact: Yahoo Messenger

Re: Ajmo Igrat!!!!

Fri May 13, 2016 9:28 pm

Čak i ja kao moderator našeg podforuma sam rijetko tu bio većinu vremena, , mnogo posla, evo završio srednju školu hairli, još matura aBd i onda fakultet upisat, opet ako Bog da.
Mah da budemo realni, sve zamrlo, nigdje raje, slaba podrška za projekt, ne znam, slabo sam i uopće upratio ako ima išta novo osim da je open beta tu i da traje (još traje?)
Veliki pozdrav za tebe jara! :)
Image
Image
Moje je srce hotel Nacional, u njemu soba, nema im broja, za svaku moju ljubav po jedna, a do te svake po jedna tvoja.

jenky82
Posts:13
Joined:Mon Jan 27, 2014 9:24 pm

Re: Ajmo Igrat!!!!

Sun May 15, 2016 6:27 am

A vidim da je sve zamrlo čak i venice, ja imam dva klinca i posla preko glave pa uspijem naci vremena za malo razonode.
Ima jos igrača dosta po serverima, ali i puno chitera tako da kad najbolje krene pojavi se neki pametni i svi se razbjeze, problem je sto nema admina po serverima da to rješavaju. zato sam ja digo svoj server pa da koliko toliko uspijem počistit chitere.

da bar ljudi čitaju po forumima malo lakše bi se skupili, ali samo čekaju da izadje nesto novo pa da bude 100 postova daj meni key, i ja bi key i tako...

a nista mindfreak uči ti samo i sretno s upisom na faks....

pozzzzz

Return to “Serbian, Bosnian, Croatian”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests