WARNING: The forum is now in read-only mode as we will soon be transitioning to different forum software. Feel free to join our Discord server in the meantime.

Venice

Moderator:MindFreak1987

User avatar
mare
Posts:50
Joined:Thu Dec 27, 2012 7:48 pm
Location:Serbia
Re: Venice

Thu Aug 15, 2013 12:19 pm

Pa sto se tice toga vise moze da vidite ovde kao http://www.mordorhq.com/showthread.php? ... cal-Thread mada je ne nadje nista ! To je mozda i uradjeno e sad dali ce to DICE da odobri to je vec zajebancija

User avatar
MadbaLL
Posts:91
Joined:Mon Dec 17, 2012 4:48 pm

Re: Venice

Thu Dec 05, 2013 10:57 am

@mindfreak

reci mi molim te, naravno ako imaš pouzdane informacije, da li će za "veneciju" trebati da u isto vrijeme bude podignut i browser i origami? meni strašno uzima resurse kad oba rade u pozadini + sama igra.

User avatar
MindFreak1987
Posts:326
Joined:Mon Dec 24, 2012 5:55 pm
Location:Raskrsce kod Higijenskog zavoda
Contact: Yahoo Messenger

Re: Venice

Thu Dec 05, 2013 6:03 pm

MadbaLL wrote:@mindfreak

reci mi molim te, naravno ako imaš pouzdane informacije, da li će za "veneciju" trebati da u isto vrijeme bude podignut i browser i origami? meni strašno uzima resurse kad oba rade u pozadini + sama igra.
Ne, Venice nece imati nikakve veze s origami ili battlelog-om (preko browser-a), sve je urađeno tako da kad pokreneš "Venice" imaš da odabereš "server list" i uskocis u koji vec zelis server, i na najmanje moguci nacin ti šteti FPS-u tokom igranja, uopšte ti ne uzima puno resursa tj. ne korsiti puno RAM memorije i također ne koristi puno procesor.
Image
Image
Moje je srce hotel Nacional, u njemu soba, nema im broja, za svaku moju ljubav po jedna, a do te svake po jedna tvoja.

User avatar
mare
Posts:50
Joined:Thu Dec 27, 2012 7:48 pm
Location:Serbia

Re: Venice

Sat Dec 27, 2014 8:53 pm

Imam ovaj kljuc mislim imam ga odavno i sta sad treba da skinem igru sa origina i iskopiram venice file mislim odatle je pokrecem nzn sta kako ? Hvala unapred

User avatar
SylarTL
Posts:202
Joined:Sat Apr 27, 2013 7:07 pm
Location:Belgrade, Serbia
Contact: Website

Re: Venice

Sat Dec 27, 2014 10:11 pm

Skines igru,odes na http://veniceunleashed.net/downloads ,sa strane ukucas key,kliknes redeem,kliknes Download Venice Unleashed,kad se skine instaliras i pokrenes preko precice na desktopu. Valjda sam bio dovoljno jasan,nije tesko :)

User avatar
mare
Posts:50
Joined:Thu Dec 27, 2012 7:48 pm
Location:Serbia

Re: Venice

Sat Dec 27, 2014 10:18 pm

Vazi druze hvala ziv bio :)

User avatar
DarijanXD
Posts:32
Joined:Sat Sep 14, 2013 11:22 am
Location:Rijeka, Croatia, Europe, Eurasia, Earth, Our Solar System, The Milky Way, The Matrix

Re: Venice

Sat Jun 06, 2015 6:26 pm

MindFreak1987 wrote:
mare wrote:Sta mislite jel ce Venice pre od Bettlefold 4 ?

Najvjerovatnije, Da.


BF4-izašao
Hardline- izašao
Čujem da rade na Bad Company 3...

Imagehttps://imgflip.com/memegenerator
Image
🍴 Noobs for breakfast🍴

Return to “Serbian, Bosnian, Croatian”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests