WARNING: The forum is now in read-only mode as we will soon be transitioning to different forum software. Feel free to join our Discord server in the meantime.
xpolarisx
Posts:3
Joined:Tue Dec 18, 2012 10:00 pm
EA zamknęło serwery BF2

Mon Jul 07, 2014 5:11 pm

Witam
można by powiedzieć - "co za wspaniała wiadomość !!!".
... i wbrew pozorom nie ma w tym nic przesady.Zainteresowani prawdopodobnie wiedzą wszystko w tym temacie , lecz dla niektórych ta wiadomość może okazać się niezmiernie przydatna.
Z końcem czerwca 2014 EA wspólnie z GameSpy zapowiedziała wyłączenie wszystkich usług multi dla BF2 czego oczywistym następstwem będzie brak możliwości grania w sieci.
Na dzień dzisiejszy sprawa ma się tak że , co prawda przeglądarka serwerów nadal działa , lecz nie działają mechanizmy kontroli licencji. Sprawa dotyczy również serwerów w trybie Xpack ( Special Forces Boster Pack ) które dotychczas odmawiały logowania z powodów oczywistych ( patch`owanych serwerów w sieci raczej nie było.)
Jedynym wyraźnym minusem obecnej sytuacji jest brak rejestracji statystyk nawet w stosunku do serwerów rankingowych.
Dodatkowo grupy moderskie odpowiedzialne za Project Reality oraz Forgotten Hope opracowały własne rozwiązanie zastępujące serwery developerskie , co daje dobre widoki na przyszłość i jak to określił jeden z programistów nowego rozwiązania : " serwer odpowiada "TAK" na wszystkie klucze autoryzacyjne" ;)

Krótko mówiąc : zabili go .. i uciekł !
See you latter on the Omaha Beach 1944 ...

PS. Wszystkie powyższe informacje nie dotyczą wersji z "parówy".

Return to “Polish”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests