WARNING: The forum is now in read-only mode as we will soon be transitioning to different forum software. Feel free to join our Discord server in the meantime.
xpolarisx
Posts:3
Joined:Tue Dec 18, 2012 10:00 pm
Konkurencja nie śpi ........

Thu Jun 19, 2014 9:23 pm

Witam
Wiem że to co teraz napiszę jest nie do końca o.k w stosunku do Nexus`a ale fakty dotyczące Venice ( BF3) wyglądają tak :

1. Chłopaki meczą ten projekt już chyba ponad 2 lata ( swoja drogą chwała im za to ... ).
2. Od ponad 6 miesięcy trwa zamknięty Beta Test bez widoków na najbliższą przyszłość.
3. Wszystkie pytania typu "kiedy" wywołują gorączkę i odpowiedź w stylu - "będzie jak będzie"

....... a ruski emulator działa bodaj że od lutego 2014 , mają ponad 100k założonych kont i maja się świetnie :)

Gdy Venice w końcu ujrzy światło dzienne ... tzn. przejdzie do fazy public sam chętnie zobaczę efekt długiej pracy ekipy Nexusa.
Na dzień dzisiejszy straciłem cierpliwość do czekania ( jak pewnie nie jeden z was), jednak z drugiej strony może to będzie koło zamachowe do ostatecznego wydania ''Wenecji" ponieważ mam nieodparte wrażenie że Nexus dał się wyprzedzić przed samą metą....

Na koniec podziękowania dla ekipy za kilkaset godzin wybornej nawalanki za sprawą poniekąd znakomitego BC2.

Return to “Polish”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests