WARNING: The forum is now in read-only mode as we will soon be transitioning to different forum software. Feel free to join our Discord server in the meantime.
Marcin1905
Posts:2
Joined:Mon Jan 14, 2013 10:52 pm
Problem - statystyki

Wed Jan 16, 2013 11:59 am

Siema wszystkim miłośnikom Bf'a ;) Otóż pobrałem ostatnio Bad Company 2 (wersja Reloaded ) , wgrałem cracka, pobrałem BFBC2_Server_R30_Full - cokolwiek to jest, mozna to sciagnac z piratebay,wypakowałem i podmieniłem. Następnie pobrałem pliczek z tej strony,wrzuciłem do folderu z grą. Następnie aktualizacja gry poprzez BFBC2Updater. Gdy wbijam na jakis serwer nie podlicza mi statystyk. Wszędzie mam 0/0 0 . ping, stosunek z/z itd. U siebie na serwerze też tak mam. Kolega wbił, to samo. Natomiast inny kolega jak chce wbić to nie może...

Słyszeliście o takim problemie ? Wie ktoś jak to naprawić ? Może coś zrobiłem źle.

Naruto723
Posts:17
Joined:Fri Jan 11, 2013 5:10 pm

Re: Problem - statystyki

Wed Jan 16, 2013 3:05 pm

Zacznijmy od tego, że nie powinieneś wrzucać Crack'a po aktualizacji BF:BC2 działa bez płyty, po zaktualizowaniu gry wrzucasz ten pliczek i cieszysz się grą :D

User avatar
CactusPie
Posts:451
Joined:Mon Dec 17, 2012 4:48 pm
Location:Poland

Re: Problem - statystyki

Wed Jan 16, 2013 3:37 pm

BFBC2_Server_R30_Full to serwer do gry - nie potrzebujesz go, jeżeli chcesz grać tylko na serwerach utrzymywanych przez inne osoby.

Dodatkowo, tak jak powiedział Naruto723 nie powinineś instalować żdnych cracków. Jedyne, co musisz zrobić, to zainstalować grę, zaktualizować ją i wrzucić dinput8.dll (do znalezienia na forum oraz na stronie głównej) do katalogu głównego z grą. To wszystko.

Marcin1905
Posts:2
Joined:Mon Jan 14, 2013 10:52 pm

Re: Problem - statystyki

Wed Jan 16, 2013 8:37 pm

Ok, zrobiłem tak jak napisaliscie i działa ;) Dzięki wielkie. I jeszcze jedno pytanie ;p

Jak juz uda mi sie postawic serwa to nie ma na nim statystyk, mimo ze jest opcja zaznaczona jako "rankingowy" "punkbuster" - true. Wiecie może gdzie znajduja sie pliki ktore mozna edytowac ? Np, zminic liczbe slotów, ułożyć mapy, tryby gry. Bo mam program - BC2 Guardian ale tam w sumie jak zaznacze na Hardcore czy też rankingowy to pisze : StartupOnlyCallNotAllowed. Na początek chciałbym z kolegami pograć w spokoju i ogarnac mapy dlatego tez chcemy pograc u mnie a dopiero pozniej na innych serwerach. Ale jezeli sie nie da to trudno.

AcCes
Posts:92
Joined:Sat Dec 29, 2012 6:12 pm
Contact: Website

Re: Problem - statystyki

Sat Jan 19, 2013 1:01 am

ściągnij wersje nosTEAM czy jakoś tak, ściągnij od nich pacz i ściągnij input stad. Wszystko zatrybi

User avatar
kafarowski
Posts:43
Joined:Tue Jan 22, 2013 1:56 pm

Re: Problem - statystyki

Thu Jan 24, 2013 10:40 am

Wersja Skidrow ma dużo pakietów językowych z internetem 25mb pobiera się około 40 minut bo i tak jest dużo seedów .

Po wszystkim zaktualizuj ją nim włączysz launcher.
Image

Return to “Polish”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests