WARNING: The forum is now in read-only mode as we will soon be transitioning to different forum software. Feel free to join our Discord server in the meantime.
removillk
Posts:2
Joined:Sat Jan 12, 2013 10:12 am
cofniety poziom

Sun Jun 09, 2013 11:43 am

Witam,
Od jakiegos czasu gram na emulatorze nexus mialem juz chyba 24 poziom, do czasu gdy dzis mialem ochote zagrac mecz po meczu patrze statystyki 2 lv? O co chodzi czemu mnie z 24poziomu przenioslo do 2?

Olimp
Posts:11
Joined:Sun Jun 02, 2013 5:30 pm

Re: cofniety poziom

Sun Jun 09, 2013 2:36 pm

Nie jesteś osamotniony :) Też właśnie już miałem 15 chyba, a tu nagle 2.

User avatar
Pitereo
Posts:22
Joined:Fri Apr 26, 2013 4:40 pm
Location:Poland

Re: cofniety poziom

Sun Jun 09, 2013 6:44 pm

Ja miałem podobny problem, mam pytanie, czy bronie zostały Ci zachowane, czy ogólnie cała psotać i statystyki się wyzerowały?

removillk
Posts:2
Joined:Sat Jan 12, 2013 10:12 am

Re: cofniety poziom

Mon Jun 10, 2013 1:32 pm

Pitereo wrote:Ja miałem podobny problem, mam pytanie, czy bronie zostały Ci zachowane, czy ogólnie cała psotać i statystyki się wyzerowały?

Własnie dzis zagralem 3 mecze i znow mam 26 lv, bronie sie przywrocily ale to dziwne bo jak wchodze na jakis inny serwer gdzie np nie ma takiego tlumu 30 osob to znow mam ten 3 poziom i zero broni

User avatar
CactusPie
Posts:451
Joined:Mon Dec 17, 2012 4:48 pm
Location:Poland

Re: cofniety poziom

Tue Jun 11, 2013 1:22 pm

Są dwie możliwości.

1. Serwer na który wszedłeś utracił połączenie z głównym serwerem i nie mógł pobrać danych dotyczących statystyk. Wystarczy wejść na inny serwer.

2. Twój level został uszkodzony w bazie danych. Twoja ilość doświadczenia pozostała jednak najprawdopodobniej bez zmian. W momencie, gdy uzyskasz wystarczającą ilość doświadczenia aby otrzymać wyższy poziom, zostanie on obliczony na nowo na podstawie całego zdobytego doświadczenia, więc wszystko powinno wrócić do normy.

Return to “Polish”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests