WARNING: The forum is now in read-only mode as we will soon be transitioning to different forum software. Feel free to join our Discord server in the meantime.
User avatar
riddick
Posts:17
Joined:Mon Dec 17, 2012 10:49 pm
Location:Romania
Am primit ban pe nedrept id ditane

Tue Apr 18, 2017 9:40 am

am jucat pe ultimate-nemoskal(numai pe serveru acela joc mi se pare cel mai bun server de pe nexus) si la un moment dat am cazut in apropierea bazei americane pe operation hasting si a venit un elicopter, venea drept spre mine ..am ridicat putin deasupra heliului ag-u si l-am doborat..jucatorul fiind nemoskal, nu imi vine sa cred cat de stupidzi sunt adminii de pe nemoskal servers, jur pe dumnezeu , am jucat corect, aveam scor 28 -7 si cred ca daia mia dat ban, stiu ce fac ma duc si cumpar jocu,b3 il am deja cumparat, da nu duce pc meu jocu si bc2 e mult mai bun pe multiplayer, si o sajoc pe steam sau origin, deja am 10 euro in potofelu steam, asteptam poate facea astia o reducere pe steam, ...sunt foarte suparat pt ca stiu ca am fost corect, id meu era ditane in joc
Image

User avatar
riddick
Posts:17
Joined:Mon Dec 17, 2012 10:49 pm
Location:Romania

Re: Am primit ban pe nedrept id ditane

Tue Jun 27, 2017 12:33 pm

s-a reremediat , am postat si pe forumu nemoskal, asta atunci imediat, serverele nemoskal sunt belea..numai acolo joc..
Image

Return to “Romanian”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 28 guests