WARNING: The forum is now in read-only mode as we will soon be transitioning to different forum software. Feel free to join our Discord server in the meantime.
radopirata
Posts:3
Joined:Tue Jun 25, 2013 12:42 am
Батълфолд 3

Thu Mar 20, 2014 10:19 am

Хора оня ден излезе в замундата носТе*м версия със всички длцта дано разработчиците на Нексус видят това и да врътнат програмките да стане все пак безплатно много ми се играе батълфолд 3 на мулти

User avatar
mizudg
Posts:1620
Joined:Mon Apr 01, 2013 5:09 pm
Location:Bulgaria
Contact: Facebook Skype YouTube

Re: Батълфолд 3

Thu Mar 20, 2014 11:41 am

Разработчиците на Нексус не поддържат пиратство и не одобряват правенето на такива постове като твоя. Като искаш да играеш пиратската, играй я, но не я промотирай тук, защото е против правилата
Image

radopirata
Posts:3
Joined:Tue Jun 25, 2013 12:42 am

Re: Батълфолд 3

Thu Mar 20, 2014 4:16 pm

Човече имах предвид разработчиците да хвърлят един поглед зада вземат нещо което ще помогне с правенето на емулатора евентуално да се ускори цаката...пък и както е написано че трябва да имам оригинална, не се вижда смисъл да се играе през нексуса като може да се играе в легални сървъри и те не са малко на брой

User avatar
mizudg
Posts:1620
Joined:Mon Apr 01, 2013 5:09 pm
Location:Bulgaria
Contact: Facebook Skype YouTube

Re: Батълфолд 3

Thu Mar 20, 2014 4:35 pm

Това, което правят руснаците е незаконно. Те само емулират сървъра без да го подобряват. Venice предоставя модове, свободата да си правиш твой сървар(и) безплатно, както и е напълно легална. Руският емулатор може да го затворят, дали скоро или късно, не знам, но NoFaTe си каза, че това, което правят е същото както с aIW и 4D1, така че ЕА няма да ги оставят безнаказано. Ако искаш си го играй руския емулатор, но това, което са направили тук е Client - > Server, за да избегнат емулацията на Blaze. С други думи, те не само емулират, те пренаписват как работи играта. Ако искаш играй руския емулатор, но има правило във форумите да не се дискусират или промотират чужди емулатори, така че ако ще обсъждаш по-нататък, пиши на ЛС
Image

Return to “Bulgarian”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests