WARNING: The forum is now in read-only mode as we will soon be transitioning to different forum software. Feel free to join our Discord server in the meantime.
User avatar
mizudg
Posts:1620
Joined:Mon Apr 01, 2013 5:09 pm
Location:Bulgaria
Contact: Facebook Skype YouTube
Re: Тука можете да споделите вашите проблеми или бъгове в иг

Tue Sep 10, 2013 8:01 pm

zSlayer21 wrote:Здравейте, извинете ако това не е мястото за този въпрос, но се питам дали тези сървъри на Nexus имат "Вип пачовете" които добавят нови карти в играта?


ВИП пачовете са си за конзоли. Ние си имаме картите безплатно на ПЦ ако си с най-новия пач
Image

User avatar
raggnarokh
Posts:8
Joined:Wed Sep 11, 2013 7:00 pm
Location:Aokigahara, Bulgaria.

Re: Тука можете да споделите вашите проблеми или бъгове в иг

Mon Sep 16, 2013 2:51 pm

Аз ли съм мега слаб или в сървърите е пълно с хора, които ползват хакове? Започнах от преди седмица да цъкам БЦ2 тук и в началото си помислих, че ми трябва време да свикна с играта, че големите ранкове имат огромни бонуси и т.н., но с времето установих, че има някои нередни неща. Хора на Хардкор се обръщат на 180 градуса, за да ме пръскат, при положение, че нито бягам, нито стрелям, за да се покажа на минимапа. Уцелвали са ме през стени на стотици метри без никакъв шанс да имат представа, че съм там по честен начин. И т.н., и т.н. с 1 бърз гугъл сърч веднага излизат варианти за мап хак, ейм бот, уол хак и т.н. Какво аджеба се прави отново всичките тея чийтъри? Завършвам игри с хора по 130/5. Къде се репортват, банват ли ги изобщо? ... Искаше ми се да се насладя на атмосферата в хардкор, ама всеки втори чийтър баси. Убиват целия кеф.
君が代は
千代に八千代に
細石の
巌となりて
苔のむすまで。。!

User avatar
mizudg
Posts:1620
Joined:Mon Apr 01, 2013 5:09 pm
Location:Bulgaria
Contact: Facebook Skype YouTube

Re: Тука можете да споделите вашите проблеми или бъгове в иг

Mon Sep 16, 2013 3:01 pm

raggnarokh wrote:Аз ли съм мега слаб или в сървърите е пълно с хора, които ползват хакове? Започнах от преди седмица да цъкам БЦ2 тук и в началото си помислих, че ми трябва време да свикна с играта, че големите ранкове имат огромни бонуси и т.н., но с времето установих, че има някои нередни неща. Хора на Хардкор се обръщат на 180 градуса, за да ме пръскат, при положение, че нито бягам, нито стрелям, за да се покажа на минимапа. Уцелвали са ме през стени на стотици метри без никакъв шанс да имат представа, че съм там по честен начин. И т.н., и т.н. с 1 бърз гугъл сърч веднага излизат варианти за мап хак, ейм бот, уол хак и т.н. Какво аджеба се прави отново всичките тея чийтъри? Завършвам игри с хора по 130/5. Къде се репортват, банват ли ги изобщо? ... Искаше ми се да се насладя на атмосферата в хардкор, ама всеки втори чийтър баси. Убиват целия кеф.


Играй в сърварите на ЕА. Там имат бачкащ анти-чийт и няма хакери
Image

User avatar
mizudg
Posts:1620
Joined:Mon Apr 01, 2013 5:09 pm
Location:Bulgaria
Contact: Facebook Skype YouTube

Re: Тука можете да споделите вашите проблеми или бъгове в иг

Mon Sep 16, 2013 3:01 pm

raggnarokh wrote:Аз ли съм мега слаб или в сървърите е пълно с хора, които ползват хакове? Започнах от преди седмица да цъкам БЦ2 тук и в началото си помислих, че ми трябва време да свикна с играта, че големите ранкове имат огромни бонуси и т.н., но с времето установих, че има някои нередни неща. Хора на Хардкор се обръщат на 180 градуса, за да ме пръскат, при положение, че нито бягам, нито стрелям, за да се покажа на минимапа. Уцелвали са ме през стени на стотици метри без никакъв шанс да имат представа, че съм там по честен начин. И т.н., и т.н. с 1 бърз гугъл сърч веднага излизат варианти за мап хак, ейм бот, уол хак и т.н. Какво аджеба се прави отново всичките тея чийтъри? Завършвам игри с хора по 130/5. Къде се репортват, банват ли ги изобщо? ... Искаше ми се да се насладя на атмосферата в хардкор, ама всеки втори чийтър баси. Убиват целия кеф.


Играй в сърварите на ЕА. Там имат бачкащ анти-чийт и няма хакери
Image

User avatar
raggnarokh
Posts:8
Joined:Wed Sep 11, 2013 7:00 pm
Location:Aokigahara, Bulgaria.

Re: Тука можете да споделите вашите проблеми или бъгове в иг

Mon Sep 16, 2013 3:12 pm

Мерси за съвета, може и да те послушам. ;) Но все пак можеш ли да ми дадеш по-ясна картинка какво се случва тук? Не успях да открия теми в английския подфорум относно хакерите, само стари постовете казващи неща от сорта на " стабилността на бц2 сървърите и проекта за бф3 са по-важни от анти-чийт инициатива ". Все още ли няма никакви мерки срещу чийтове? Ако Пешо от квартал Почивка си направи акаунт с всички възможни хакове, хората просто ще излизат от сървъра вместо да бъде баннат и разстрелян като бясно псе на улицата?? Също така - какво е твоето мнение за чийтовете, които се използват от край време из сървърите на нексъс емулатора? Достатъчно про си, за да ги биеш и с хакове срещу теб; не си виждал никакви хора с хакове ( просто добри играчи ) или самия ти подкрепяш хаковете, защото не всеки е роден добър играч?? :)
君が代は
千代に八千代に
細石の
巌となりて
苔のむすまで。。!

User avatar
mizudg
Posts:1620
Joined:Mon Apr 01, 2013 5:09 pm
Location:Bulgaria
Contact: Facebook Skype YouTube

Re: Тука можете да споделите вашите проблеми или бъгове в иг

Mon Sep 16, 2013 3:33 pm

Нищо не може да се направи.. няма анти-чийт в Нексус,а админите често случаи ги няма така че.. шанс
Image

User avatar
raggnarokh
Posts:8
Joined:Wed Sep 11, 2013 7:00 pm
Location:Aokigahara, Bulgaria.

Re: Тука можете да споделите вашите проблеми или бъгове в иг

Mon Sep 16, 2013 3:40 pm

Ясно... Значи ще се разчита на M16A2 красавицата ми и ще се моля за свестен Squad.
君が代は
千代に八千代に
細石の
巌となりて
苔のむすまで。。!

Nookni
Posts:1
Joined:Fri Sep 20, 2013 4:22 am

Re: Тука можете да споделите вашите проблеми или бъгове в иг

Mon Sep 23, 2013 8:51 pm

Някой друг има ли проблем при направата на нов войник- каквото и име да му даде да не може да бъде създаден?

User avatar
mizudg
Posts:1620
Joined:Mon Apr 01, 2013 5:09 pm
Location:Bulgaria
Contact: Facebook Skype YouTube

Re: Тука можете да споделите вашите проблеми или бъгове в иг

Mon Sep 23, 2013 9:15 pm

Nookni wrote:Някой друг има ли проблем при направата на нов войник- каквото и име да му даде да не може да бъде създаден?


Всички... ако не можете да четете, поне си трайте и изчакайте известно време. Сърварите тъкмо се върнаха, вие какво очаквате? 100% Working? NoFaTe каза, че го е оправил в IRC-то. Спрете да спамите форумите
Image

User avatar
raggnarokh
Posts:8
Joined:Wed Sep 11, 2013 7:00 pm
Location:Aokigahara, Bulgaria.

Re: Тука можете да споделите вашите проблеми или бъгове в иг

Mon Sep 23, 2013 9:45 pm

А така, скарай се на гадните нуубове, мизу-чан
君が代は
千代に八千代に
細石の
巌となりて
苔のむすまで。。!

Return to “Bulgarian”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests