WARNING: The forum is now in read-only mode as we will soon be transitioning to different forum software. Feel free to join our Discord server in the meantime.
User avatar
Rijav
Posts:50
Joined:Mon Dec 17, 2012 10:11 pm
Тука можете да споделите вашите проблеми или бъгове в играта

Sat Jan 05, 2013 12:50 pm

Моля ако имате нужда от помощ задавайте вашите въпроси тук или ако имате бъгове споделете ги с нас :)

evilhere
Posts:3
Joined:Mon Jan 07, 2013 11:17 am

Re: Тука можете да споделите вашите проблеми или бъгове в иг

Mon Jan 07, 2013 3:10 pm

имам проблем след като дам search Не ми намира сървъри в графата и пише waiting for data

User avatar
Svet
Posts:401
Joined:Thu Dec 20, 2012 9:25 pm
Location:Varna, Bulgaria

Re: Тука можете да споделите вашите проблеми или бъгове в иг

Mon Jan 07, 2013 5:37 pm

Този проблем се проявява понякога и е при всички, защото плазма сърварът се пренатоварва и се сгъбва. Налага се неговото рестартиране. Когато има поне 3-ма от екипа на Нексус. Те рестартират плазмата и всичко се оправя ;)
Image

evilhere
Posts:3
Joined:Mon Jan 07, 2013 11:17 am

Re: Тука можете да споделите вашите проблеми или бъгове в иг

Wed Jan 09, 2013 4:17 pm

Svet wrote:Този проблем се проявява понякога и е при всички, защото плазма сърварът се пренатоварва и се сгъбва. Налага се неговото рестартиране. Когато има поне 3-ма от екипа на Нексус. Те рестартират плазмата и всичко се оправя ;)

мерси

имам още един проблем когато дам на някой server седи малко и ми изкарва error в който пише "connection to the game server has been lost please check your internet connection and try again" http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9 ... pcS8a4tzng

има ли някакъв Fix за това или защото ми го вади много често :)

User avatar
Rijav
Posts:50
Joined:Mon Dec 17, 2012 10:11 pm

Re: Тука можете да споделите вашите проблеми или бъгове в иг

Wed Jan 09, 2013 5:50 pm

ем по принцип наистина може да е от интернета ти при мене също се случва ако си с рутер го ресни

evilhere
Posts:3
Joined:Mon Jan 07, 2013 11:17 am

Re: Тука можете да споделите вашите проблеми или бъгове в иг

Fri Jan 11, 2013 4:51 pm

Rijav wrote:ем по принцип наистина може да е от интернета ти при мене също се случва ако си с рутер го ресни

nqmam ruter i se samnqvam da e ot neta i sry za kirilicata

User avatar
Rijav
Posts:50
Joined:Mon Dec 17, 2012 10:11 pm

Re: Тука можете да споделите вашите проблеми или бъгове в иг

Fri Jan 11, 2013 9:48 pm

То може нета ти да е хубав и бързо да теглиш обаче може сигнала на самият ти интернет да е слаб по някое време през деня

gankster2
Posts:1
Joined:Thu Jan 10, 2013 1:53 pm

Re: Тука можете да споделите вашите проблеми или бъгове в иг

Sun Jan 13, 2013 7:52 am

zdr sry za latinicata ama programata za prevod mi se e precakala

sega za problema :D zna4i kato mi zarejda da vlizam prez nqkolko sec ekrana stava bql i se opravq nakraq oba4e problema e 4e ot vreme na vreme dokato po4vam igra ili po vreme na igra ekrana mi stava bql i taka si sedi i trqbva da izliu4a igrata s task manager i da q puskam nanovo i pove4eto pati pravi su6toto ako nqkoi moje da mi kaje kak da q oprava 6te sam mu mn blagodaren :)

beastybell
Posts:52
Joined:Mon Dec 17, 2012 4:16 pm

Re: Тука можете да споделите вашите проблеми или бъгове в иг

Sun Jan 13, 2013 9:29 am

На мен пък ми става черен екрана от време на време, я в игра, я по менютата, но при мен се оправя с ALT + TAB и после пак, за да се върнеш отново в игра или с левият ALT + ENTER и пак , за да стане отново цял екрана. Явно " Лошата Компания" има някакъв проблем или с драйверите на видеото или по принцип с енджина, защото и други френдове, с които играм им става такъв екрана.

User avatar
Rijav
Posts:50
Joined:Mon Dec 17, 2012 10:11 pm

Re: Тука можете да споделите вашите проблеми или бъгове в иг

Sun Jan 13, 2013 8:05 pm

еми може да е от драйверите на видео картата ви вижте за последните ъпдейте от официалния им сайт

Return to “Bulgarian”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests